DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Güzel Geometrik Duvar Kağıdı Örnekleri

1 yıl önce
10 kez görüntülendi

En Güzel Geometrik Duvar Kağıdı Örnekleri

Son dönemlerde duvar dekorasyonu alanındaki gelişmeler ev dekorasyonumuzu zengin bir görünüme kavuşturmaya yardımcı oluyor. Özellikle duvar kağıdı alanındaki yenilikler yaşam alanlarımızın dizaynı farklı bir görünüme kavuşturmada yardımcı oluyor. Bir zamanlar tek tip duvar kağıtları arasında seçim yaparken şimdilerde gelişen teknolojinin sayesiyle de farklı duvar kağıtları arasında seçimler yapıp hem iş yerimizin hem de evlerimizin dizaynı daha zengin bir görünüme kavuşturuyoruz.

Önce hayatımıza düz renklerle giren duvar kağıtları zamanla kendini geliştirerek ve yenileyerek farklı boyutlarda ve desenlerde karşımıza çıkmaya başladı. Şimdiye kadar en çok tercih edilen çevremize görmeye alışkın olduğumuz tasarımlar arasında 3 boyutlu duvar kağıtları ve manzaralı duvar kağıdı örnekleri yer almaktadır.

antre-dekorasyon-fikirleri-geometrik-duvar-kagidi-gorselleri

”Son zamanların en popüler duvar kağıtları nelerdir ?” diye baktığımızda karşımıza geometrik desenli duvar kağıtları çıkmakta. Geometri derslerinde görmeye alışkın olduğumuz şekiller arasında yer alan çizgi, üçgen, daire ve daha bir çok şekiller şimdilerde duvar dekorasyonlarının vazgeçilmez duvar kağıtları arasında yer almaya başladı.

en-yeni-geometrik-desenli-duvar-kagidi-gorselleri

Gelişen teknolojinin etkisiyle bu şekillere görsel bir estetik kazandırarak farklı bir yorum katıldığını görmekteyiz. Yaşam alanlarında klasik çizgiden sıkılanlarda dekorasyonlarında tarzlarıyla fark yaratmak isteyenler duvar kağıtlarında tercihlerini bu yönde yapıyorlar. Görsel açıdan fark yaratmak ortamın enerjisini yükseltmek için oldukça ideal bir tercih olduğunu söyleyebiliriz.

Kalitenin ön planda olduğu kullanım açısından kolaylık sağlayan bu ürünler evimizin her alanında kullanabilme imkanı sağlıyor. Mesela mutfaklarımızı ele alalım. Yemek yaptığımız sıra özellikle kızartma yaptığımız zaman duvarlar ister istemez bazen yağ sıçrayabiliyor. Bunun dışında farklı lekelerde duvarda oluşabiliyor. Bu yüzden bir zaman mutfakların duvarında duvar kağıtları tercih edilmezdi. Şimdilerde ise silinebilen ve uzun süre kullanılabilen duvar kağıtları sayesinde mutfaklarda tercih edilmeye başlandı.

banyo-duvar-dekorasyon-fikirleri-geometrik-desenli-duvar-kagidi-gorselleri

Banyolarımızı ele alalım. En çok ıslak ve nemli kalan alanlardan biridir. Bu durum göz önüne alınarak suya dayanıklı duvar kağıtları piyasa da boy göstermeye başladı. Banyonuzun dizaynı için yeni bir değişiklik yapmayı düşünüyorsanız tercihinizi suya dayanıklı geometrik şekillerden oluşan duvar kağıtlarından yana yapabilirsiniz.

Farklı geometrik desenli duvar kağıtlarını galerimizde bulabilirsiniz.

EN GÜZEL GEOMETRİK DUVAR KAĞIDI ÖRNEKLERİ

En Güzel Geometrik Duvar Kağıdı Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık