DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Güzel Resim Baskılı Tuğla Duvar Panelleri

1 yıl önce
9 kez görüntülendi

En Güzel Resim Baskılı Tuğla Duvar Panelleri

Evlerimizin ve işyerlerimizin duvarları boş bir tuval gibidir. Boş bir görünüme sahip olan bu tuvallere küçük dokunuşlar yaparak şahane bir tablo ortaya çıkartabiliriz. Evinizin ve işyerlerinizin duvarlarını yepyeni bir görünüme kavuşturmaya hazır mısınız ?

Yaşam alanlarımızın duvarlarını yeni bir görünüme kavuşturmak istediğimizde genelde duvar kağıtlarından ya da dekoratif duvar panellerinden yararlanırız. Bu uygulamalar ortama yeni bir görsellik ve canlılık getirir. Peki uygulamaların dışında hem ortamın ambiyansını değiştirmek hem farklı bir görünüme ve estetiğe kavuşturmak için neler yapabiliriz.

resimli-dekoratif-duvar-panelleri-strafor-duvar-paneli

Bugünlerde duvar dekorasyon alanlarında farklı yenilikler gün yüzüne çıkmaya başladı. Sizlerde birçok kafede, işyerinde ve bazı ev dekorasyonlarında resim baskılı tuğla duvar dekorasyon uygulamalarında diğer adıyla Strafor Duvar Paneli örneklerine rastlamışsınızdır.

Öncelikle piyasada Strafor olarak bilinen resim baskılı tuğla duvar panelinin ne olduğunu kısaca bir hatırlayalım. Sonra da sizler için hazırlamış olduğumuz görsellerimize göz atalım.

ozel-tasarim-resimli-tugla-duvar-panelleri

 Strafor malzemeden özel olarak yapılan ve dekoratif olarak kullanılan bilenen duvar panelidir. İstediğiniz özel bir resminizi,sevdiğiniz bir şehrin manzarasını ya da doğa manzarasını seçerek ahşap, tuğla ve taş görünümlü duvar panellerin üzerine uygulatabilirsiniz.

Diğer dekoratif duvar panelleriyle karşılaştırdığımızda daha özel ve farklı bir uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda hem kullanım açısından hem de ekonomi açısından da birçok avantaj sağlamaktadır. Bize sağladığı avantajları şöyle sıralayabiliriz.

. Hafif ve montajı oldukça kolay.

. Her bütçeye hitap ediyor.

. Sınırsız doku ve renk seçenekleri mevcuttur.

. Mekanda nem, ısı ve ses açısından yalıtım sağlar.

. En önemli özellikleri arasında yaz aylarında serin, kış aylarında ise sıcak tutma özelliğine sahiptir.

. Duvar panelinin üzerinde yer alan boya uzun süre dayanmaktadır.

. Evinizin ve iş yerinizi iç cephesine uygulayabildiğiniz gibi isterseniz dış cephesinde de uygulatabilirsiniz.

. Bulunduğu ortama zarif bir görünüme kavuşturmakla birlikte görsel estetiğini de ön plana çıkartır.

Yaşam alanlarınızı elegan bir görünüme kavuşturmak istiyorsanız bu uygulamayı dikkatte almanızı öneririz. Farkınızla tarz yaratacak bu konuda sizlere ilham verecek olan görsellerimize göz atarak duvarlarınızı yeni bir görünüme ve estetiğe kavuşturabilirsiniz.

EN GÜZEL RESİM BASKILI TUĞLA DUVAR PANELLERİ

 

En Güzel Resim Baskılı Tuğla Duvar Panelleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık