DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Güzel Taç Taraftar Nevresim Takımı ve Fiyatları

1 yıl önce
9 kez görüntülendi

En Güzel Taç Taraftar Nevresim Takımı ve Fiyatları

Tüm taraftarlar şimdi Taç mağazalarında bir araya geliyor. Gönül verdikleri ,tutkun oldukları futbol takımlarının en yeni ve özel olan taraftar nevresim takımlarını görmek için soluğu burada alıyorlar. Tabi bizde hemen soluğu burada aldık. Hem siz sevgili arkadaşlarımız için yeni sezon Taç nevresim takımlarını incelemek hem de gelmişken hem de gelmişken tüm taraftarların nevresim takımlarına bakıp fiyatları konusunda bilgi edinip sizlerle paylaşalım, istedik.

taç taraftar nevresim takımı ve fiyatları

Lisanslı Beşiktaş Şampiyonluk Nevresim Takımı : 109,00 TL

Gönül verdiğiniz takımlarının lisanslı ürünlerini uygun fiyatlarda Taç’da bulacağınızı hatırlatmak isteriz. Nevresim takımları başta olmak üzere aynı zamanda yatak örtüsü, pike takımı, perde ve havlu takımları da mevcuttur.

taç taraftar nevresim takımı örnekleri

Galatasaray Şampiyon Nevresim Takımı : 155,oo TL

Lisanslı nevresim takımları içinde gönül verdiğiniz takımın renklerinden oluşan yatağınıza sereceğiniz çarşaf ve nevresim bulunmaktadır. Ayrıca içinde yastık kılıfları da mevcuttur.

en yeni taç taraftar nevresim takımı görselleri

Fenerbahçe Elegant Nevresim Takımı : 155,00 TL.

Sevgili gençler; bu nevresim takımları yaşam alanlarınıza farklı bir enerji ve farklı bir sıcaklık katacaktır. Yatağınızın üzerine uzandığınızda bir anda bütün yorgunluklarınızı üzerinizden alıp sizleri bir güzel dinlendirecektir. Sonra yeni doğmuş gibi her gün sizi yeni bir güne hazırlamaya yardımcı olacaktır.

yeni sezon taç nevresim takımları

Trabzonspor Karadeniz Fırtınası Nevresim Takımı : 109,00 TL.

Renkleri yaşam alanlarınıza sıcaklık kattığı gibi takımınızın amblemleri de odanıza farklı bir görsel estetik katacaktır. Seçeceğiniz nevresim takımıyla hem farkınızı ortaya bırakmış olacaksınız, hem de taraftarı olduğunuz takıma destek olmuş olacaksınız.

Bu arada büyük taraftarlar kadar küçük taraftarlar için birbirinden güzel ürünler bulunmaktadır. Diyelim ki ; yakın bir zamanda baba olacaksınız. Ya da dayı, amca olmak için gün sayıyorsunuz. Dünyaya yeni gelecek olan bebeğiniz ya da yeğeniniz için güzel ve anlamlı bir hediye almayı düşünüyorsunuz. Aklınızda bir çok hediye alternatifi var ama siz henüz ne alacağınıza karar veremediğinizi varsayalım.

Bu konuda bizim size küçük bir önerimiz olacak. 🙂 Tahmin ettiğiniz üzere bebeğinizin yatağı için tutmuş olduğunuz takımın en güzel nevresim takımını alabilirsiniz. Bu sayede hem takımınıza yeni bir taraftar kazandırmış olursunuz. Hem de bebeğinize küçük yaşta spor aşkını aşılamış olursunuz. 🙂

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık