DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Güzel Taraftar Ev Duvar Kağıtları

12 ay önce
31 kez görüntülendi

En Güzel Taraftar Ev Duvar Kağıtları

Sevgili futbol tutkunları,gönül verdiğiniz taraftarı olduğunuz takımların en güzel taraftar duvar kağıtlarını görmeye hazır mısınız ? Futbol takımlarının 3 büyüklerinden olan Beşiktaş,Galatasaray ve Fenerbahçe’nin renklerinin hayat bulduğu duvar kağıtlarını sizler için bir araya getirdik.

3-boyutlu-besiktas-poster-duvar-kagidi

BEŞİKTAŞ TARAFTAR EV DUVAR KAĞITLARI

Bir taraftan evinizin duvarlarında yenilik yapmak bir taraftan da gönül verdiğiniz takımın renklerini en güzel şekilde evinize yansıtmanıza yardımcı olacak şahane duvar kağıtları biran önce evinizin duvarlarıyla buluşmak istiyor.

uc-boyutlu-galatasaray-poster-duvar-kagidi-gorselleri

GALATASARAY TARAFTAR DUVAR KAĞITLARI

Takımınızın simgesini ve amblemini özel dijital baskı sistemi ile 3 boyutlu olarak tasarlanmış olan duvar kağıtları arasından seçim yapmakta zorlanacağınızı şimdiden belirtmek isteriz.

taraftarlar-icin-duvar-kagidi-onerileri-fenerbahce-duvar-kagidi

TARAFTAR DUVAR KAĞIDI FENERBAHÇE 

Sevgili futbol severler şöyle bir düşünün. Evinizin duvarlarında sizin için anlamı büyük olan renkler duvarınızın görünümüne yepyeni bir görsellik katıyor. Yüzünüzü duvara her çevirdiğinizde gözünüzün önünde bitmeyen aşkınız duruyor. Bu atmosferi yaşamanın keyfi paha biçilmez diye düşünüyoruz. Ne dersiniz ? 😉

Sizleri daha fazla bekletmeden birazdan en güzel renklerin can bulduğu evinizin duvarlarına yeni bir enerji katacak olan taraftar ev duvar kağıtlarından oluşan galerimizle başbaşa bırakacağız. Ama ondan önce küçük bir hatırlatmada bulunmak istiyoruz.

Futbol aşkının bir ömür boyu sürmesi için aynı zamanda yetişen yeni nesillere bu aşkı aşılamak için tüm taraftarların birbirine saygı ve sevgi çerçevesi içinde olması gerektiğini unutmamak gerekir. Sevgili minik taraftarlarımıza bu tabloyu göstermek biz büyüklerin işi olduğunu da tekrar hatırlatmak isteriz.

Lafı daha fazla uzatmadan ve sizleri de daha fazla bekletmeden sabırsızlıkla beklediğinizi düşündüğümüz taraftar ev duvar kağıdı görselleriyle sizleri başbaşa bırakıyoruz.

Sevgi ve Dostluk İçinde Tüm Taraftarlar Elele

TARAFTAR EV DUVAR KAĞITLARI

Aramalar:

  • gs amblemli duvar kagidi

En Güzel Taraftar Ev Duvar Kağıtları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık