DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

2017 Perde Dekorasyonları

11 ay önce
9 kez görüntülendi

2017 Perde Dekorasyonları

Odanız için seçeceğiniz perdenin rengi ve deseni tamamen sizin zevkinize ve tarzınıza kalmış bir şey. Tabi eviniz için seçeceğiniz perdelerde dikkat etmeniz gereken bazı noktalar var.

Öncelikle yaşam alanlarınız için seçeceğiniz perdenin rengi belirlerken mutlaka göz önünde tutmanız gereken birkaç küçük detayı sizlere hatırlatmak isteriz. Bu detayların arasında öncelikle mekanların fiziksel özelliğini göz önünde tutmak gerek. Aynı zamanda oda gün ışığını hangi açılarda alıp oda içine nasıl yansıttığına da dikkat etmek gerek.

Diyelim ki tercihinizi beyaz renk bir perdeden yana kullanacaksınız. Bu seçimi yaparken şu ayrıntıyı göz önünde tutmanızı öneririz. Bildiğiniz gibi beyaz ışığı en fazla yansıtan aynı zamanda mekanları daha aydınlık gösteren bir renktir. Eğer odanız biraz küçük ve karanlık ise tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz.

Göz önünde tutmanız gereken diğer bir ayrıntı ise perdenin kumaşıdır. Doğru bir kumaş tercihi yapmak için gün ışığının odaya hangi açılarla aldığını iyi belirlemeniz gerekir. Eğer gün ışığın doğrudan doya girmesini istiyorsanız tercihinizi şeffaf ve ya dantel dokulu perde kumaşları arasından seçim yapabilirsiniz.

Şimdi bir taraftan 2017 perde modellerine göz atalım, perde seçimlerinin dekorasyona kattığı güzellikleri görelim.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık