DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Uygun Çalışma Masaları Ikea da

1 yıl önce
17 kez görüntülendi

En Uygun Çalışma Masaları Ikea da

Yeni eğitim ve öğretim yılında bir haftayı geride bıraktık. Bu kısa süre içinde sevgili çocuklarımızın okul kıyafetleriydi, kırtasiye masraflarıydı derken bütçelerde küçük çapta da olsa açılmalar söz konusu oldu. Tam okulla ilgi her şey tamam derken çocukların istedikleri ardı ardına gelmeye devam ediyor.

Sevgili çocukların istekleri arasında bugünlerde ilk sıralarda odalarında rahat bir çalışma alanı oluşturmak için yeni bir çalışma masası yer alıyor. Birçok evde bu durumun yaşandığını tahmin ediyoruz. Bizde gelen bu istekler üzerine hem çocukların üzerinde rahatlıkla çalışabilecekleri hem de aile bütçesini fazla zorlamayacak en uygun çalışma masalarını nerede bulabiliriz,diye bir araştırma yaptık.

ikea-calisma-masasi-ve-fiyatlari-2017

Bekant Çalışma Masası : 849  

Her bütçeye hitap eden oldukça kullanışlı çalışma masalarını Ikea da bulduk. Hem çocuk odaları için hem de genç odaları için birbirinden farklı modellerin bir arada bulunduğu çalışma masaları aynı zamanda ofis alanında kullanım için oldukça uygun.

degisik-calisma-masasi-ornekleri-en-guzel-ikea-calisma-masasi-gorselleri

Tornliden Çalışma Masası : 349 

Standart masa tasarımlarına farklı yorumlar katar dizayn edilmiş olan bu masalar görselliği de hem kendisini oda da fark ettirecek bir güzellikte duruyor. Yukarıdaki örnekte gördüğünüz üzere klasik modern bir dizaynına sahip olan bu ürün avangard tarzını odalarında yansıtmak isteyenlerin zevkine hitap ediyor.

genc-kiz-odasi-calisma-masasi-gorselleri-ikea-yeni-calisma-masalari

Falköjden Çalışma Masası : 299 

Tam genç kızların odasına yakışacak modern ve şık bir masa. Genç kızların favori rengi olan pembe kullanılarak ince ayaklarıyla narin bir duruşa sahip olan bu ürüne gençler tam not vereceklerini tahmin ediyoruz. Melamin dayanıklı, leke tutmayan ve kolay temizlenebilen bir yüzeye sahip olması açısından da temizliği de oldukça kolay.

katlanabilir-masa-ornekleri-en-guzel-ikea-calisma-masalari

Küçük ya da dar çocuk ve genç odaları içinde oldukça kullanışlı ve yerden tasarruf eden çalışma masası ve kitaplığın bir arada olduğu modellerde mevcut.

Fiyatları ise konunun girişinde de bahsettiğimiz gibi her bütçeye hitap eden ürünler bulunmaktadır. Seçeceğiniz modelin özelliğine göre değişiklik gösterecek olan bu ürünler 100  den başlıyor.

Hem bütçenizi zorlamadan hem de çocuklarınız bu ihtiyacını karşılamak adına bu ürünleri değerlendirmenizi öneririz. Modellerin devamı için galerimize göz atabilirsiniz.

IKEA ÇALIŞMA MASASI VE FİYATLARI

En Uygun Çalışma Masaları Ikea da Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık