DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Uygun Koçtaş Lambader Fiyatları

1 yıl önce
32 kez görüntülendi

En Uygun Koçtaş Lambader Fiyatları

Uzun süredir Koçtaş’a uğramadığımızı fark ettik ve bu hafta sonu planlarının arasında Koçtaş’ı ekledik. Hem yeni gelen ürünleri incelemiş ve fiyatları hakkında bilgi sahibi oluruz. Bu düşüncelerle Koçtaş’ın reyonları arasında ilerlerken ilgimizi aydınlatma araçları reyonunda yer alan ürünler değdi ve soluğu anında burada aldık.

Bu reyonda evimizde ve iş yerimizde hem dekoratif olarak hem de aydınlatma aracı olarak kullanabileceğimiz birbirinden farklı aynı zamanda şık aydınlatma araçları bulunmaktadır. Salon için oldukça zarif ve şık avizeler, modern dizaynlarına hitap eden sarkıtlar, hem dekoratif hem de aydınlatma aracı olarak kullanabileceğimiz abajur ve lambaderler tüm zarafetleriyle etrafa ışıltılarını saçıyorlardı. Bir taraftan ürünlere bakarken bir taraftan da fiyatlarına göz atmayı da ihmal etmedik. Her bütçeye uygun aydınlatma aracı bulmamız mümkün.

Şöyle yaşam alanlarımıza yeni bir şık bir görünüm oluşturacak hem dekoratif hem de aydınlatma aracı olarak kullanabileceğimiz lambaderlere doğru ilerdik.

modern-dekoratif-lambaderler

Colours New York Lambader : 189,90

Bir taraftan lambaderleri incelerken bir taraftan ürün hakkında bilgi almayı da ihmal etmiyoruz. Lambaderler Ortaçağdan günümüze gelen bir aydınlatma aracıdır. O günden bugüne görsel olarak büyük bir değişime uğrayan daha estetikli bir görünüme kavuşan bu ürünler evlerde yardımcı aydınlatma aracı olarak kullanılmaktadır.

dekoratif-lambader-ornekleri

Ludie Lambader Somono : 229,90

Uzun ayaklı bir aydınlatma aracı olan lambaderler hem iş yerlerinin hem de evlerinin dizaynında dekoratif bir unsur olarak da kullanılmaktadır. Ahşap ve metal olmak üzere farklı malzemelerden yapılmış olan lambaderler Koçtaş’ın aydınlatma ürünleri arasında yer almaktadır. Değişik malzemelere dekoratif bir görselliğe kavuşan bu ürünlerin arasında  birbirinden farklı tasarımlarda bulunmaktadır.

degisik-lambader-gorselleri

Pervane Lambader : 799,90

Yaşam alanlarınızın dekorasyonuna yeni bir soluk getirmek için tercihinizi Koçtaş Pervane Lambader den yana kullanabilirsiniz. Ürünün özelliğinden hemen kısaca bahsedeyim. 150 cm yükseklikte olan siyah renkte olan bu ürün 5 adet ampulle çalışmaktadır. Pervanesi sayesinde etrafa farklı bir ışıltı yayabilirsiniz.

Eviniz ya da iş yeriniz için tercih edeceğiniz lambaderler hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyatlarını öğrenmek için sizler için aşağıda hazırlamış olduğumuz görselleri tıklayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.

EN UYGUN KOÇTAŞ LAMBADER FİYATLARI

Aramalar:

  • lambader koçtaş
  • koçtaş lambader

En Uygun Koçtaş Lambader Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık