DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Altı Çalışma Masalı Ranzalar

1 yıl önce
16 kez görüntülendi

En Yeni Altı Çalışma Masalı Ranzalar

Bildiğiniz gibi kısa bir süre içinde yeni bir eğitim öğretim yılına başlayacağız. Şimdiden tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılı bir eğitim ve öğretim geçirmelerini dileriz. Başta çocukları okula yeni başlayacak aileler olmak üzere hemen hemen her evde bugünlerde çocuk odalarını aynı zamanda genç odalarını yenileme telaşın yaşandığını görmekteyiz. Aile içinde yaşanan bu telaşa ortak olmak adına aynı zamanda çocuk ve genç odası dizaynda onlara yardımcı olmak üzere bugün yine bir aradayız.

Şöyle bir sevgili çocuklarımızın ve gençlerimizin odalarını göz önünde bulundurduğumuzda genelde dar ve küçük alanlara sahip olduklarını görmekteyiz. Fiziksel açıdan küçük alanlara sahip olan bu odalar yerleştirmiş olduğumuz yatakla, çalışma masasıyla ve mobilya ürünleriyle daha dar bir alan haline gelmeye başlıyor. Peki ; bu odaları daha geniş ve kullanışlı hale getirmek adına neler yapabiliriz ?

alti-calisma-masali-ranza-fotograflari

Şimdi bir düşünelim. Çocuk odası ya da genç odası için gerekli olan mobilyalara arasında ilk sırada neler yer alıyor ? Evet, sizlerin de tahmin ettiğiniz üzere öncelikle rahat bir uyku uyumalarına yardımcı olacak rahat bir yatak gerekli. Yatağın yanı sıra derslerine ve sınavlarına rahat bir şekilde çalışmalarına imkan sağlayacak bir çalışma masasına ihtiyaçları olacaktır. Yatak konusunda tercihinizi ranzalardan yana yapmanızı öneririz. Hatta tercihinizi altı çalışma masalı ranzalardan yana yapmanızı öneririz.

alti-calisma-masali-ranza-ornekleri

Çalışma masalı ranzalar öncelikle yerden tasarruf sağladığından dar ve küçük odalar için oldukça ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz. İkisi bir arada olan çalışma masası ve ranza modelleri işlevsellik yönden kolaylık sağlayacaktır. Aynı zamanda dar ve küçük odaları olduğundan biraz daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra ortamda pozitif ve yüksek bir enerji oluşturacaktır.

ikili-ranza-ornekleri

İki çocuklu aileler dizayn edilmiş ranzaların yanı sıra ikiden fazla çocuğu olanlar içinde özel tasarlanmış olan ranzalarda mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Biraz önce sizlerle paylaşmış olduğumuz örnek resimde olduğu gibi dört ranzadan oluşan altı çalışma masası olan ürünleri de rahatlıkla mobilyacılarda görmemiz mümkün.

Şimdi sizler için seçmiş olduğumuz görselleri inceleyelim.

ALTI ÇALIŞMA MASALI RANZA ÖRNEKLERİ

Aramalar:

  • çalışma masalı ranza modelleri ve fiyatları
  • calisma masali ranzalar

En Yeni Altı Çalışma Masalı Ranzalar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık