DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Balterio Parke Renkleri

1 yıl önce
11 kez görüntülendi

En Yeni Balterio Parke Renkleri

Evinizin zemininde bir değişiklik yapıp parke ile kaplatmayı düşünüyorsunuz. Ama henüz hangi parke markasının hangi rengini tercih edeceğinize karar veremediniz ve bu yönde araştırmalarınız devam ediyor. Şuan bu konuyu okuduğunuza göre doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz. Birazdan evinizin zemine uygulayabileceğiz ortama doğal bir sıcaklık katacak olan Balterio parkenin ürünlerini sizlerle paylaşacağız.

Bir ithal parke markası olan Balterio parke alında geniş ürün yelpazesi ve renk seçimleriyle müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır? ”Neden Balterio’yu seçmeliyim ?” diye bir soru işareti aklınızda oluştuğunu varsayarak hem sorunuza yanıt veriyoruz.

  • Kalite

Evinizin zeminde uzun süre gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Döşendiği zemine doğal ve sıcak bir görünüm katarak gören herkesin beğenisini topluyor.

  • Estetik

Ortama farklı bir ışıltı ve parıltı yansıtarak görsel estetiği ile göz dolduruyor.

  • Renk çeşitleri

Her yaşam alanının zevkini hitap eden renkler mevcut. Bazen renkler arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Böyle bir durumda kalırsanız bu konuda sizlere küçük bir öneride bulunalım. Evinizin her odası için farklı laminat parke seçerek farklı dizaynlar oluşturabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın dizaynında tercih edebileceğimiz renklere biraz daha yakından bakalım.

balterio-ithal-parke-katalogu-2016

Parkeler  arasında renk seçimi yaparken bazı noktaları göz önünde buldurmak doğru bir tercih yapmamıza yardımcı olacaktır. Genelde küçük ve dar ortamları daha geniş ve ferah göstermek için açık renklerin tercih edilmesinde fayda var.

ithal-laminat-parke-markalari-balterio

Yeni sezon Balterio parke renkleri : Yaşam alanlarınızın zemine geçmişin izlerini günümüzün çizgisiyle birleştirip geleceğin stilini yansıtmak isterseniz renk olarak tercihiniz çikolata,karamel ve kahverengi ve siyahtan  yana kullanabilirsiniz.

Zarif ve güçlü bir zemin oluşturmak için tercihinizi siyah rengin asaletinden yana kullanabilirsiniz.

Evinizin dizaynına yeni bir tat katmak için çikolata,yeni bir yorum katmak için karamel ve geleneksel bir stil oluşturmak içinde tercihinizi kahverengiden yana yapabilirsiniz.

yeni-sezon-ithal-parke-ornekleri-balterio

Daha ferah ve iç açısı mekanlar için tercihler açık renklerden yana yapılıyor. Özellikle küçük ya da dar mekanları biraz daha geniş, ferah ve aydınlık göstermek için tercihler doğal, meşe, açık ve gri renginin açık tonlarından yana renk tercihlerinin yapıldığı görmekteyiz.

EN YENİ BALTERİO PARKE RENKLERİ

En Yeni Balterio Parke Renkleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık