DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Bellona Köşe Takımları Vivent

1 yıl önce
14 kez görüntülendi

En Yeni Bellona Köşe Takımları Vivent

Yeni bir yıla girmemize az bir süre kala mobilya sektöründe hızlı bir hareketlenmenin olduğunu hemen hemen tüm mobilya markalarının ürün gamında yeniliğe gittiğini söylemiştik. Bizde elimizden geldikçe değişik markalarının ürün gamında olan bu yeniliklerini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bugün mobilya sektörünün önde gelen lider markaları arasında olan stiliyle evlerimize zarif bir şekilde çizgisini yansıtan Bellona’dayız. Bellona kısa bir süre önce oturma grubu ürün gamında yer alan köşe takımı bölümüne yeni ürünler eklemiş. Bu ürünler arasında işlevsel özelliği ile yaşam alanlarımıza konforu ve rahatlığı sunacak olan Bellona Vivent Köşe Takımını sizlerin beğeninize sunacağız.

bellona-kose-takimlari-ve-fiyatlari-2017

Kendine özgü bir modern bir duruş sergileyen bu köşe takımı işlevsel özellikleri sayesinde bulunduğu ortamın yapısına göre şekillenebiliyor. İşlevsel özelliği yanı sıra görselliği ile ve kumaşlarda tercih ettiği son dönemlerin trend renklerinden olan turkuaz ve sarı renk kombiniyle ortama farklı bir sıcaklık katıyor.

bellona-kose-takimi-ornekleri

Bu modelde uzanmalı köşe takımı tercih edildiğini görmekteyiz. Bu da köşe takımına ekstradan konfor ve rahatlık sağlıyor. Şöyle bir gözünüzün önünde bu rahatlığın bir görüntüsünü oluşturun. Köşenize rahat bir şekilde kurulmuş ayaklarınızı rahat bir şekilde uzatıp bir elinizde çayınız ya da kahveniz bir elinizde sevdiğiniz bir yazarın son kitabı büyük bir zevkle okuyorsunuz. Ya da elinizde tabletinizi alıp gündemi takip ediyorsunuz. Bu keyfi yaşamaya değer diye ,düşünüyoruz. Ne dersiniz ? 😉

yeni-sezon-bellona-kose-takimlari-vivent

Berjer ve köşe takımına eşlik eden dekoratif kırlentlere de dikkatinizi çekmek isteriz. Takımda tercih edilen ana renk ve desenler ile kombin oluşturan kırlentler takıma bir taraftan farklı bir hava katarken bir taraftan da takımın konseptine uyum sağlıyor.

en-yeni-bellona-kose-takimi-ornekleri

Vivent köşe takımı fonksiyonel özellikleriyle göz doldurmaya devam ediyor. Biraz önce sizlere ayaklarınızı uzatıp koltuğunuzun keyfini rahatlıkla yaşayabileceğinizden bahsetmiştik. Şimdi keyfinizi iki katlayacak bir özelliğinden daha bahsetmek istiyoruz. İstediğiniz zaman koltuğunuzu küçük bir dokunuşla yatak haline getirebilirsiniz. Özel mekanizma sayesinde kolaylıkla yatak haline getirip dinlemek için uzanabilirsiniz.

Kendine özgün duruşuyla, fonksiyonel özellikleriyle odanızda istediğiniz gibi kullanabileceğiniz takımın fiyatı ise;

bellona-vivent-kose-takimi-fiyati

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık