DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Bellona Yatak Odaları (Vienza Yatak Odası Takımı)

1 yıl önce
63 kez görüntülendi

En Yeni Bellona Yatak Odaları (Vienza Yatak Odası Takımı)

Merhaba sevgili arkadaşlar. Bellona mobilyaya olan yolculuğumuz devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere kısa bir süre önce Bellona’nın ürün gamında yer alan Vienza konseptinde yer alan yemek odası takımı sizlerle paylaşmıştır. ( Vienza yemek odası takımına göz atmak için BURAYI tıklayabilirsiniz.) Bugün bu konseptin içinde yer alan yatak odası takımın sizlerle paylaşacağız.

yeni-sezon-yatak-odasi-takimlari-bellona-vienza-yatak-odasi-takimi

Bellona Vienza Yatak Odası Takımı : 4.852,00

Modern çizgiyi sade ve şık bir şekilde yaşam alanlarımızın konseptine yansıtan Bellona, Vienza konseptiyle de bu çizgiyi yansıtmaya devam ediyor. Yeni sezon yatak odası takımları arasında yer alan bu ürün renklerin sıcaklığı ve doğallığıyla kendinizi bir adım öne çıkarmayı başarıyor.

modern-yatak-odasi-takimi-ornekleri-bellona-vienza-yatak-odasi-takimi

Son dönemlerde en çok tercih edilen renkler arasında yer alan ceviz rengi uygulaması, turkuaz ve opak beyaz renklerin ton vurguları oldukça başarılı olduğunu görmekteyiz.

bellona-yatak-odasi-takimi-fiyatlari-2017

Bu takım içinde 3 farklı gardırop alternatifi sunulmaktadır. Seçeceğiniz takıma göre fiyat değişikliği söz konusudur. Hazır yeri gelmişken fiyatlarını da sizlerle paylaşalım. Vienza Yatak Odası 5 kapılının fiyatı : 4.852,00 – sürgü kapılının fiyatı : 5.165,00 – Gardırop modelini 6 kapılı olanın fiyatı ise : 5.372,00

en-yeni-bellona-yatak-odasi-takimi-ve-fiyatlari-2017

Yatak odası ünitesi içinde yer alan her kıyafet dolabının iç hacmi farklılık gösterse de kullanım açısından oldukça kolaylık sağladığı görmekteyiz. Dolabın iç kısmında kıyafetlerinizi katlayıp belli bir düzende bırakabileceğiniz raflar yer almaktadır. Gardırop içi çekmecelerinize iç çamaşırlarınızı, pijamalarınızı ve geceliklerinizi de  yerleştirebilirsiniz. Ayrıca ayakkabılarınızı bırakabileceğiniz raflarda mevcuttur.

bellona-yatak-odasi-takimlari-vienza

Elbise askı aparatına yerleştirilmiş olan sensörlü led aydınlatma gardırobunuzun kapağını açtığınız an kendiliğinden yanmaktadır. Bu uygulama sayesinde hem dolabınızın içi aydınlık oluyor. Hem de aradığınızı kolaylıkla bulabilirsiniz. Bu uygulama dolaba farklı bir zengin kattığını söyleyebiliriz.

en-guzel-bellona-yatak-odasi-takimi-gorselleri

Son olarak ünite içerisinde yer alan tuvalet masasına da göz atalım. Tuvalet masasında göz çarpan en güzel ayrıntı arasında ayna yer alıyor. Duvara asılabilir nitelikte tasarlanmış olan tuvalet aynasının çerçevesinde anahtarlı açılıp kapanabilen şerit aydınlatma sisteminin kullanıldığını görmekteyiz.

Gelelim tuvalet masasına. Çekmeceli ve kapaklı bölümlerden oluştuğunu görmekteyiz. Tuvalet masasının çekmece önü için turkuaz ve opak beyaz renk alternatifleri sunulmaktadır. Renkler arasından zevkinize hitap edeni seçebilirsiniz.

Aramalar:

  • bellona yatak odası takımları
  • bellona vienza yatak odası
  • bellona vienza yatak odası fiyatı
  • bellona vienza yatak odası fiyatları
  • vienza yatak odası takımı krem rengi

En Yeni Bellona Yatak Odaları (Vienza Yatak Odası Takımı) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık