DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Cardin Mobilya Yemek Odası Takımları (Retro)

1 yıl önce
16 kez görüntülendi

En Yeni Cardin Mobilya Yemek Odası Takımları (Retro)

Cardin mobilya ile olan yolculuğumuz devam ediyor. Hatırlayacağınız üzere geçenler Cardin mobilya ya uğramış hem firma hakkında bilgi sahibi olmuştuk. Hem de genç odası takımlarını (Cardin Mobilya Genç Odaları ve Fiyatları 2017) sizlerle paylaşmıştık. Yolculuğumuzun bu bölümünde ise Cardin mobilyanın ürün gamında yer alan yeni sezon yemek odası takımlarına göz atacağız.

Yeni sezona hızlı bir şekilde giriş yapma yolunda olan Cardin birbirinden farklı konseptlerle hazırlamış olduğu yemek odası takımlarını tek tek piyasaya çıkartıp müşterilerinin beğenisine sunmaya başladı. Bizde hiç vakit kaybetmeden siz sevgili arkadaşlarımızı bu konuda bilgilendirmek amaçlı hemen Cardin Mobilya 2017 yemek odası takımları arasında yer alan Retro yemek odası takımı sizlerin beğenisine sunalım, istedik.

yeni-sezon-cardin-mobilya-yemek-odasi-takimlari-retro

Yaşam alanında tüm aile bireylerinin bir arada olduğu ortamlardan biri yemek odalarıdır. Aile bireyleri yemek masası etrafında toplanır, bir taraftan akşam yemeklerini yerken bir taraftan da gün içinde yaşadıklarını tatlı bir sohbet eşliğinde birbirlerine anlatırlar. Bazen bu mutlu aile tablosuna aile büyükleri ve dostları da katılarak bu sohbetlere büyük bir zevkle eşlik ederler.

en-yeni-cardin-mobilya-yemek-odasi-takimi-ornekleri

Bu güzel tabloyu taçlandırmak adına Retro yemek odası takımı da tüm güzelliği ve zarafetiyle eşlik etmektedir. Geçmişin izlerini günümüzün modern çizgisiyle tamamlayan aynı zamanda sadeliği ön planda tutup ortama doğal bir sıcaklık katan bu takım sizlerin de yaşam alanına farklı bir sıcaklık katacaktır.

cardin-mobilya-retro-yemek-odasi-takimi

Yaşam alanınızın çizgisine geçmişin ve günümüzün çizgisini yansıtacak bir stil arıyorsanız aynı zamanda sadelikten yana iseniz bu takımı yemek odalarınıza çok yakışacaktır. Minimalist çizgisiyle ve zarif duruşuyla yemek davetlerinizi eşsiz bir güzelliğe kavuşturacaktır.

Ailenizle birlikte geçireceğiniz güzel anılara eşlik edecek aynı zamanda arkadaşlarınıza ve dostlarınıza vereceğiniz yemek davetlerini eşsiz bir güzelliğe kavuşturacak olan bu yemek takımının fiyatı ise aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

cardin-mobilya-2017-yemek-odasi-takimi-fiyatlari

Yaşam alanlarınızın stiline bambaşka bir soluk katmayı düşünüyor ve yeni mobilya dizaynı arayışı içindeyseniz Cardin mobilyanın ürünlerini incelemenizi öneririz. Dilerseniz yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getirecek olan tarzınızla fark yaratacağınız mobilyaları detaylı bir şekilde görmek için BURAYI tıklayabilirsiniz.

 

Aramalar:

  • cardin yemek odası takımı

En Yeni Cardin Mobilya Yemek Odası Takımları (Retro) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık