DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Çilek Bebek Odaları (Softy)

1 yıl önce
15 kez görüntülendi

En Yeni Çilek Bebek Odaları (Softy)

Uzun bir süreden sonra evde yeniden yeni bir ses yeni bir hareketlik gelecek. Çok kısa bir süre sonra hayatımıza yeni anlamlar katan yaşama sevincimiz olan bebeğimiz aramıza katılacak. Tarifi imkansız olan bu sevinç bizim gibi başka evlerde şuan yaşanıyordur. Bizim gibi bebek odası hazırlıkları içinde olan yardımcı olmak adına bugün Çilek Mobilya bebek odası takımları içinde yer alan Çilek Softy bebek odası takımını paylaşalım, istedik.

cilek-bebek-odasi-takimlari-2017-cilek-softy-bebek-odasi

Bebeğinizin böyle bir odada büyümesini istemez misiniz ? Görselliği kadar işlevselliği kadarda işimizi kolaylaştıracak olan Çilek En Yeni Çilek Softy bebek odası takımının ünitelerini yakından bir inceleyelim.

en-yeni-cilek-bebek-odasi-takimlari-softy

Takımı oluşturan ünite içinde yer alan bebek karyolasına dikkatinizi çekmek isterim. Bu karyolanın en büyük avantajlarından biri büyüyor olmasıdır. ” Nasıl yani ?” der gibisiniz. Hemen söyleyelim. Basit bir montaj ile karyolayı büyütüp aynı zamanda iki farklı komodin halinde kullanabilirsiniz. Bu küçük uygulama sonucunda çocuğunuz belli bir yaşa kadar bu karyolayı rahatlıkla kullanabilir.Diğer fonksiyonel özelliği ise karyolanın alt kısmında yatak olabilen alt karyoladır. Yatak olarak kullanabileceğiniz bu alanı dilerseniz oyuncaklarını ve kıyafetlerini yerleştirebilecek alan olarak da kullanabilirsiniz.

cilek-bebek-karyola-ornekleri-cilek-softy-bebek-odasi-takimi

Rahat ve mutlu bir şekilde uyuyabilmeleri için annelerden gelen istekler üzerine beşiği sallanabilir özelliklerde tasarlamışlar. Aynı zamanda kilit mekanizması sayesinde sallanama hızını sabitleyebiliyorsunuz.

en-yeni-cilek-mobilya-bebek-odasi-ornekleri

Takımı oluşturan diğer ünite olan dolaba da bakalım. Dolabın içine baktığımızda kıyafetlerini, eşyalarını yeri geldiğinde bazı oyuncaklarını rahatlıkla yerleştirebileceğimiz raflar ve bölümlerin olduğunu görmekteyiz. Aynı zamanda geniş bir çekmecenin olduğunda görmekteyiz. Dolabın içini aydınlatmak içinde ışıklı askı aparatı yer almaktadır. Bu arada dolabınızı duvara sabitlemek isterseniz de bunun için sabitleme aparatı mevcuttur.

cilek-mobilya-softy-bebek-odasi

Bazen tek bir dolap bebeğimizin kıyafetlerini ve eşyalarını yerleştirmek için bizim için yeterli olmayabiliyor. Bunun için bize ekstradan bir dolap daha gerekli olabiliyor. İşte bu ihtiyacımız karşılamak adına kullanışlı aynı zamanda oldukça geniş bir depolama alanına sahip bir çamaşırlık ünitesi bulunmaktadır. Bir tarafı kapaklı olmak üzere 4 adet çekmeceden oluşmaktadır. Oldukça kullanışlı olan bu çekmecelerde aynı zamanda kapakta frenleme sistemi kullanılmıştır.

En Yeni Çilek Bebek Odaları (Softy) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık