DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Dyo İç Cephe Renk Kartelası

1 yıl önce
18 kez görüntülendi

En Yeni Dyo İç Cephe Renk Kartelası

Yaşayan renklerle yaşam alanlarınızın duvarlarını yepyeni renklerle buluşturmaya hazır mısınız ? Oturma odanız, salonunuz,yatak odanız için ya da iş yeriniz, ofisini ve bekleme salonlarınızın duvarları için yeni bir duvar rengi arayışı içinde misiniz ?

Şuan bizimle birlikte olduğunuzu düşünerek sorularımızın cevabını evet olarak kabul ediyor ve sizleri hiç vakit kaybetmeden Dyo iç cephe duvar renkleriyle tanıştırıyoruz.

dyo-boya-ic-cephe-renk-kataloglari

Dyo ” Hayat Sana Yenile Dyo” sloganıyla birbirinden farklı renk ve tonlardan oluşan yeni iç cephe duvar renklerini kısa bir süre önce gün yüzüne çıkarmaya başladı. Şu ana kadar evlerimizin ve iç yerlerimizin iç cephelerinde tercih ettiğimiz duvar renklerinin yanı sıra yaşam alanlarımızı daha yaşanır bir hale getirecek olan duvar renklerine yer vermiş.

dyo-ic-cephe-duvar-renkleri

İç cephe renk kartelası arasında yer alan klasik renkler arasında yer alan fildişi,şampanya,krem ve beyaz rengin tonlarına farklı bir ışıltı ve parlaklık kattığını görmekteyiz. Bunun yanı sıra yaşam alanlarında farklı bir renk,enerji aynı zamanda doğallık ve sıcaklık katmak için açık renklere ve pastel renklere de yer vermiş.

dyo-renk-kartelalari-ic-cephe-skalasi

Evinizin ya da iş yerinizin duvar renginde yeni bir değişik yapmayı düşünüyor ama henüz nasıl bir renk ya da ton seçeceğiniz bir türlü karar veremiyorsanız sizlere bu konuda yardımcı olmak adına hemen bir kaç renk önerisinde bulunalım.

oturma-odasi-icind-duvar-renk-onerileri-en-guzel-dyo-duvar-renkleri

Öncelikle işe yaşam alanımızda nasıl bir konsept oluşturacağımıza karar vererek başlarsak renk seçimizi daha kolay yapabiliriz. Aynı zamanda doğru bir seçim yapmak için mekanın fiziksel özelliği, güneş ışınlarını hangi açıdan alıp mekana ne kadar yansıttığı gibi unsurları da göz önünde bulundurmamız gerekir.

salon-icin-duvar-boyasi-fikirleri-en-yeni-dyo-ic-cephe-renkleri

Farklı ve özel bir konsept oluşturmak aynı zamanda ruhunuzu dinlendirecek bir dizayn oluşturmak için renk konusunda tercihinizi çay yeşili,fıstıki,buz beyazı ve tomurcuktan yana yapabilirsiniz.

Oturma odalarınızda sıcacık sevgi dolu bir atmosfer oluşturmak için size önereceğimiz renkler arasında turunç çiçeği,yeni somon ve begonya yer almaktadır.

Küçük ve ya dar mekanları biraz daha geniş,ferah ve aydınlık göstermek içinde çisenti,belce beji,sınav sarısı,nil yeşili, buz mavisi ve hayal pembesi tercih edebilirsiniz.

Aramalar:

  • dyo renk kataloğu

En Yeni Dyo İç Cephe Renk Kartelası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık