DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Enza Home Yataklı Koltuk Takımları

10 ay önce
22 kez görüntülendi

En Yeni Enza Home Yataklı Koltuk Takımları

Oturma odalarının ve salonların vazgeçilemez oturma grupları arasında yer alan koltuk takımlarından daha fazlasını bekleyenler için süper bir haberimiz var. Oturma odalarınızda ve salonunuzda yer alan her zaman sizlere konforu ve rahatlı sunan koltuk takımlarına yeni bir işlevsellik katan Enza Home yeni ürünlerini biraz sizlere sunacağız.

Son derece konforlu ve rahat aynı zamanda fonksiyonel özelliklere sahip 2017 Enza Home yataklı koltuklara evinizin en güzel yerini ayarlamaya hazır mısınız ?

Babaların Koltuğu 🙂

İşten yorgun gelen babanızı rahat ettirmek için oldukça ideal bir koltuk. Kaliteli,rahat ve fonksiyonel özelliği sayesinde ayaklarını rahatça uzatıp sırtını da iyice arkaya rahatça yaslayarak kısa sürede tüm yorgunluğunu üzerinden atacaktır.

Her Seferinde Sizi Kendisine Hayran Bırakacak !

Modern görünümüyle farklı renkleriyle ve fonksiyonel özellikleriyle her zaman beğenerek kullanacağınız bir ürün. Sizlere ve misafirlerinize konforu ve rahatlığıyla güzel bir oturma alanı sunan bu takımdan vazgeçemeyeceksiniz !

Görsel estetiği kadar fonksiyonel özelliği ile de kendisine hayran bırakan bir takım istediğiniz zaman küçük bir dokunuşla çift kişilik bir yatak haline getirebilirsiniz.

Konfor ve Şıklığın Buluştuğu Yeni Nokta

Tay tüyü kumaşı ve ahşap görünümlü deri kollarıyla evinize doğal bir sıcaklık katıyor. Modern çizgisinin yanı sıra sadık ve yatak olma gibi fonksiyonel özellikleriyle de bir koltuk takımından beklediğinizden daha fazlasını sunuyor.

Kalite, Fonksiyonel ve Rahatlık Bir Arada

Televizyon karşısında keyif yapmak herkesin hakkı. Bu hakkı sizlere Enza Home kalitesi farkı ile sunuyoruz. İster koltuğunuzu tv koltuğu olarak kullanın,isterseniz de kitap koltuğu olarak kullanın. Ya dilerseniz koltuğunuzu yatak konumuna getirip dinlenme koltuğu olarak kullanın. Kullandığınız farklı şekillerin sonucunda alacağınız sonuç hep aynı olacaktır. Her seferinde kendinizi rahat ve mutlu hissedeceksiniz.

Gördüğünüz gibi her bir ürün farklı çizgilerde dizayn edilmiş olmasına rağmen fonksiyonel özellikleri sayesinde sizlere konforu ve rahatlığı sunuyor. Sizlerde yaşam alanlarınızda bu konforun ve rahatlığın tadını çıkarmak istemez misiniz ?

Enza Home yataklı koltuk fiyatlarını öğrenmek eviniz için yeni bir koltuk takımı seçmek için görsellerimize göz atabilirsiniz.

ENZA HOME YATAKLI KOLTUK MODELLERİ

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık