DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni İstikbal Genç Odaları ve Fiyatları

1 yıl önce
38 kez görüntülendi

En Yeni İstikbal Genç Odaları ve Fiyatları

Sıradışı dizaynlarıyla, sevgili gençlerin dinamik tempolarına ayak uyduracak olan onların yaşam alanlarını konforu ve rahatlığı getirecek olan genç odaları İstikbal’den gelmeye devam ediyor. Şimdiler gençler odalarını gönüllerine göre yenilemelerine yardımcı olmak adına farklı tarzlara hitap eden odaları bir araya getirdik.

Bizde bugün sevgili gençlerimizin odalarını yenilemelerine yardımcı olmak adına her biri farklı dizaynına sahip olup, farklı zevklere hitap eden genç odalarını paylaşmak istedik.

Gold Genç Odası

istikbal gold genç odası takımı ve fiyatı

2.790,00

Ürün gamına yeni eklenen tasarımlarındaki ince çizgisiyle ön plana çıkan bu takım bulunduğu mekana ince bir zarafet sunuyor. Hem renk seçimi hem de kullanılan malzeme takımın görselliği şık bir şekilde yansıtıyor.

Trend

istikbal trend genç odası örnekleri

1.989,60

Sade görünümüyle mekanda sıcacık bir ambiyans oluşturmak isteyenler oldukça ideal bir seçim. Bu takımı oluşturan üniteler arasında yer alan kıyafet dolabı için iki alternatif sunulmakta. İhtiyacınız ve kullanım kolaylığı açısında 3 kapılı ve sürgü kapılı gardırop arasında seçim yapabilirsiniz.

Vintage

istikbal vintage genç odası takımı görselleri

2.464,20

Zarafet küçük ayrıntılarda gizlidir. Tıpkı bu takımda olduğu gibi. Ünitenin genelinde beyaz folyo ve çekmece önlerinde kullanılan desen folyolar takımın görselliğinin artırdığını görmekteyiz. Aynı zamanda fonksiyonel özellikleri sayesinde rahat bir kullanım imkanı da sunmaktadır.

Araba Yataklı Çocuk Odası

istikbal ralli genç odası takımları

2.175,00

Sevgili çocuklarımızı da unutmadık. Hemen hemen her çocuğun hayalinde kırmızı ya da beyaz bir yarış arabası vardır. Onların bu hayallerinden yola çıkarak şahane arabalı yatakları dizayn etmişler.

Şimdi genel olarak İstikbal’in genç odalarının ortak özelliklerine de kısaca hemen değinelim.

Renklerin güçlerinden hareket ederek modern çizgilerin hakim olduğu dizaynlar görmekteyiz.

Ünitelerinin yüksek ayakları hem görsellik açısından estetik katmakta. Hem de temizlik açısından kolaylık sağlamaktadır.

Sürgü kapılı ve 3 kapılı olmak üzere iki farklı gardırop alternatifi sunulmakta. Gardıropların içine baktığımızda ise raflı bölmeler ve elbise askılıklarına yer verilerek fonksiyonel özelliklerinin artırıldığını görmekteyiz.

Aynı zamanda ünitelerin kullanım ömürlerini artırmak adına kapaklarda yavaşlatıcı sistemler kullanılmıştır. Bu da hızlı çarpmaları engellemektedir.

Kaliteli malzemelerin kullandığı renkler zenginlik katıldığı her bir genç odası farklı zevklere sahip olan gençlerin zevklerine hitap ederek odalarına konforu ve rahatlığı sunuyor.

EN YENİ İSTİKBAL GENÇ ODALARI VE FİYATLARI

En Yeni İstikbal Genç Odaları ve Fiyatları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık