DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni İstikbal Köşe Takımları (Almeyra)

1 yıl önce
36 kez görüntülendi

En Yeni İstikbal Köşe Takımları (Almeyra)

Evlerinin mobilyalarını değiştirmeyi düşünenler ve İstikbal’in yeni ürünlerini merak edenler için bugünkü rotamızı İstikbal mağazalarına çevirdik. Bakalım İstikbal ürün yelpazesine hangi yeni ürünleri eklemiş.

Mobilya sektörünün önde gelen lider markaları arasında yer alan İstikbal’in ilk olarak ürün yelpazesinde yer alan yeni sezon köşe takımları ve fiyatlarına göz atacağız.

Evin her köşesinde aile bireyleri için özel bir köşe vardır. Size özel olan bu köşe şık ve zarif bir görünüme kavuşturmak adına aynı zamanda bu alanda geçireceğiniz zaman diliminde konforun ve rahatlığının tadını çıkarmanıza yardımcı olmak adına İstikbal Almeyra Köşe takımını sunmak istiyoruz.

2017-istikbal-kose-takimlari-ve-fiyatlari

Almeyra Köşe takımında iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Evinizin ambiyansına beyazın zarifliği ve kırmızı rengin sıcaklığını oluşturmanıza yardımcı olmak adına köşe takımını oluşturan berjer de mercan rengi köşe koltuğunda ise krem rengi tercih edilmiş.

kucuk-oturma-odalari-icin-kose-takimlari-ve-istikbal-almeyra-kose-takimi

Diğer renk alternatifi ise yaşam alanlarınıza elit bir görünüm yansıtmanıza yardımcı olacak olan soft renkler olarak tanımlayabileceğimiz mor ve krem renkleri tercih edilmiştir.

Renkler seçimleriyle mekanlarınıza doğallık ve sıcaklık katan İstikbal Almeyra köşe takımı fonksiyonel özellikleriyle de göz dolduruyor. Köşe koltuk takımını Zerro Wall mekanizması sayesinde istediğiniz an koltuğunuzu yerinden oynatmadan yatak durumuna getirebiliyorsunuz.

Günün yorgunluğu üzerinizden atmak için küçük bir dokunuşla koltuğunuzu rahat bir yatak haline getirebilirsiniz. Aynı zamanda size yatılı misafirliğe gelen arkadaşınız içinde yatak olarak kullanabilirsiniz.

Koltuğunuzu dileğiniz zaman yatak konumunda kullanabileceğiniz gibi depolama alanı olarak da kullanabilirsiniz. Takımın köşe uzanmalı parçası dahil olmak üzere bazı eşyalarınızı ve kıyafetlerinizi dilerseniz bu alanlara bırakabilirsiniz.

Yumuşak kumaş dokusuna sahip olan bu takımın temizliği de oldukça kolay. Kumaşının kirlediğini düşündüğünüz an yapmanız gereken tek şey deterjansız nemli bir bez yardımıyla koltuğunuzu silmek olacaktır.

Evinize yeni bir soluk getirecek olan günümüzün modern çizgisini en iyi şekilde yansıtmanıza yardımcı olacak olan bu takımın fiyatını da sizlerle hemen paylaşalım.

istikbal-almeyra-kose-takimi-ve-fiyati

Evinizin dizaynını yeni bir görünüme kavuşturacak olan İstikbal’in köşe takımları arasında yer alan Almeyra köşe takımının görselleri sizlerle

İSTİKBAL ALMEYRA KÖŞE TAKIMI VE FİYATI

Aramalar:

  • almeyra köşe takımı fiyatı
  • istikbal almeyra kose takimi

En Yeni İstikbal Köşe Takımları (Almeyra) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık