DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Lineadecor Hazır Mutfak Örnekleri

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

En Yeni Lineadecor Hazır Mutfak Örnekleri

Hayalini kurduğunuz mutfakları gerçeğe dönüştürmenize yardımcı olmak adına bugün sizlerin beğenisine Lineadecor mutfak dekorasyon örneklerini sunacağız. Hazır mutfak alanında öncü olan Lineadecor müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda hareket ederek modern çizginin ön planda tutarak mutfaklara görsel bir estetik aynı zamanda kullanışlı alanlar oluşturan yeni hazır mutfak dizaynlarını ürün gamına eklemiş.

Görsel estetiğin yanı sıra kaliteye önem veren mutfaklarını yenilemek isteyenler bir kez daha tercihini bu markadan yana yapıyorlar. Bizde mutfaklarını yenilemeyi düşünenler ve hazır mutfak alanında araştırmalarını sürdüren sevgili arkadaşlarımıza yardımcı olmak adına Lineadecor’un ürün gamında yer alan modeller hakkında bilgi verelim.

2017-hazir-mutfak-ornekleri-lineadecor-ritmo-mutfak

Geçmişin izlerini günümüze zarif bir şekilde yansıtan Ritmo…

Şöyle mutfak dekorasyonlarına göz attığımızda genelde enerjisi düşük ve cansız bir görünüme sahip dekorasyonlarla karşılaşırız. Birde hemen hemen bu alanlara aynı renk ve tonların hakim olduğunu görmekteyiz. İşte bu anlayışı değiştirmek adına renklerin güçlerinden yararlanıyorlar.

modern-mutfak-dekorasyon-ornekleri

Bu modelde geçmişin dizaynın zarif bir şekilde günümüzün çizgisiyle birleştirmek adına lake kapaklar tercih edilerek ortama daha dinamik bir görünüm yansıtılmış. Bu alanda son dönemlerde en çok tercih edilen ada tipi tezgahında dizayna farklı bir ambiyans kattığını görmekteyiz.

Hayalinizde daha enerjik, daha canlı renklerin hakim olduğu farklı formların kullanıp yenilikçi detaylarla buluştuğu bir ortam istiyorsanız sizin tercihiniz Neo Mutfak Modelinden yana olduğunu söyleyebiliriz.

Beyazdan vazgeçemeyenler için Mito Mutfak Modeli ; egzotik ahşabın sıcaklığı yüzeyler yansıyarak beyazın etkileyici renk tonlarıyla birleşerek ortama yalın ve şık bir ambiyans oluşturuyor.

Doğanın eşsiz güzelliğini evinize Effe Mutfak Modeli ile yansıtmaya ne dersiniz ? Doğanın güzelliğinden alınan doku ve desenler renk ve görüntüyle birleşerek evinize yansıyor.

Şimdilerde eskitilmiş ahşap yüzeyler yine gün yüzüne çıkmaya başladı. Eskitilmiş ahşap yüzeyler kulplar ve süslemelerle birleşip geçmişin izlerini günümüze yansıtıyor. Bunun en güzel yansımalarından birini de Arte de görmekteyiz.

Tercihinizi ada tezgahlı mutfaklardan yana yapmayı düşünüyorsanız sizlere Diva, Rivo, Esca,Pica, Poem, Mona ve Luce modellerine bakmanızı öneririz.

Şimdi sırada hayallerinizi gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olacak mutfak görselleri var.

EN YENİ LİNEADECOR HAZIR MUTFAK ÖRNEKLERİ

En Yeni Lineadecor Hazır Mutfak Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık