DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Meltem Mobilya Çocuk Odaları (Love)

1 yıl önce
14 kez görüntülendi

En Yeni Meltem Mobilya Çocuk Odaları (Love)

Çocuk odalarına farklı bir soluk getiren Meltem mobilyanın yeni sezon çocuk odası takımlarını inceleme fırsatınız oldu mu ? Eğer henüz olmadıysa ya da en kısa zamanda incelemeyi düşünüyorum diyorsanız şuan ayağınıza kadar gelen fırsatı değerlendirmenizi öneririz.

Meltem mobilya çocuklarımızın dünyasına farklı bir açıdan bakarak onlar için rengarenk çocuk odaları tasarlamış. Farklı temaların ön planda olduğu çocukların odasını cıvıl cıvıl bir atmosfere çevirecek olan takımlar gerçekten görünmeye değer olduğunu söyleyebiliriz.

Deniz tutkunu çocuklar için Pacitic, Denizci ve her çocuğun hayalini süsleyen son model spor arabalı oda için Pitstop temalı odalar ve farklı takımları bir arada bulabilirsiniz.

meltem-mobilya-cocuk-odasi-takimlari

Biz bugün  sevgili dolu bir ortamda büyümeleri için Love temasını seçtik. Oldukça renkli ve cıvıl cıvıl bir görünüme sahip olan bu odaya çocuklarınızın hayran kalacağını tahmin ediyoruz. Hemen takımı oluşturan üniteleri incelemeye başlayalım.

Ünite içinde karyola, 3 kapaklı dolap, rengarenk bir görünüme sahip çalışma masası, duvar modülleri ve komodin yer almaktadır. Takım içinde yer alan bazalı karyola bize ekstradan bir depolama alanı sağlamaktadır.

meltem-mobilya-love-cocuk-odasi-ornekleri

Love çocuk odası takımı içinde yer alan kıyafet dolabının oldukça geniş bir iç hacmine sahip. Kıyafetleri yerleştirmek aradığını hemen bulmalarına yardımcı olmak adına çekmece ve raf düzenine de yer verilmiş. Dolabın görselliğini öne çıkartan ayrıntı olarak harflerin kullanıldığını görüyoruz. Bu detay okula yeni başlayacak olan çocuklar için harfleri kolayca öğrenmelerine de yardımcı olacaktır.

yeni-sezon-meltem-mobilya-cocuk-odasi-gorselleri

Şu çalışma masasının güzelliğine bakar mısınız ? Ders çalışma istemeyenleri bile aşka getirecek güzellikte tasarlanmış. Renkli raflarla ve çekmece detaylarıyla çalışma masasının işlevselliğini ön plana çıkartıyor.

en-yeni-meltem-mobilya-cocuk-odasi-resimleri

Çalışma masası üzerinde yer alan çekmece detayı ise göze çarpan diğer ayrıntılar arasında yer alıyor. İhtiyacınızın doğrultusunda okul kırtasiye malzemelerinizi buraya yerleştirebilirsiniz. İsterseniz de takı ve tokalarınız bırakmak içinde kullanabilirsiniz.

Enerji dolu bu ortama dekoratif görünümüyle güzellik katan ayrıntılar arasında dekoratif ve şık bir aynanın da yer aldığı görmekteyiz.

Meltem mobilyanın diğer çocuk odası takımlarını aynı zamanda bebek ve genç odası takımlarına BURAYI tıklayarak ulaşabilirsiniz.

En Yeni Meltem Mobilya Çocuk Odaları (Love) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık