DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Merinos Halı Koleksiyonu Victoria Serisi

11 ay önce
10 kez görüntülendi

En Yeni Merinos Halı Koleksiyonu Victoria Serisi

Merinos’un bu sezon için hazırlamış olduğu farklı renk ve desenlerin kullanıldığı halı koleksiyonu incelemeye devam ediyoruz. Yakın zamanda ürün gamını yenileyen Merinos halı koleksiyonu içinde yine farklı ortamlara hitap edecek son derece modern desenlerin hakim olduğu halı serilerini sevgili müşterilerinin beğenisine sunmaya başladı.

Hatırlayacağınız üzere yakın bir zamanda ”En Yeni Merinos Halı ve Desenleri ” ve Merinos Halı 2017 koleksiyonu içinde yer alan Palet Serisi sizlerin beğenisine sunmuştuk. Bugünkü konumuzda ise yeni koleksiyon içinde yer alan Victoria Serisini beğeninize sunuyoruz.

modern-oturma-odasi-hali-modelleri-ile-merinos-hali-victoria-serisi

Victoria koleksiyonu incelediğimizde hem modern çizginin hem de klasik tarz hakim olduğu halılar görmekteyiz. 2010 yılından bu yana halı koleksiyonları içinde yer almaya başlayan hem klasik tarza hem de modern tarza hitap eden patchwork halı desenlerine bu serisinde yer verdiğini görmekteyiz.Bulunduğu ortama farklı renkleriyle sıcaklık katıp modern desenleriyle de elit bir görünüme kavuşturuyor.

2017-merinos-hali-koleksiyonu

Patchwork desenlerin dışında farklı desenlerden oluşan halı örneklerini de görmekteyiz. Mesela salonunuz için yeni bir halı arayışı içindeyseniz sizlere kremin üzerine işlemmiş yaprak desenlerin olduğu halıyı önerebiliriz.

Diyelim ki oturma odanızın ya da salonunuzun konseptinde koyu renkler hakim. Bu koyu renkleri biraz kırıp yumuşatmak için açık renklerin hakim olduğu halıları tercih etmenizi öneririz. Halı seçerken birde dikkat etmeniz gereken diğer bir husus ise desenlerdir. Halıyı sereceğiniz odanın fiziksel özelliğini göz önünde bulundurarak büyük ya da küçük desenlere sahip bir model seçebilirsiniz. Doğru bir halı seçmek aynı zamanda ortamda bir görsel açıdan bir estetik yakalamak isterseniz de halıyı aldığınız yerden bu konu hakkında detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Merinos’un Victoria halı serisi için tercih ettiği modellere baktığımıza ise krem – bej ve kahverengi tonlarının tercih edildiğini görmekteyiz. Desen seçimine baktığımızda ise geçmiş ve günümüzün sentezinden oluşan aynı zamanda geleceğin izlerini taşıyan desenlerin tercih edildiğini görmekteyiz. Kimi zaman karmaşık desenlerin ahengini görürken kimi zaman sade bir renk üzerine oldukça sade, şık desenlerin yer aldığını görmekteyiz.

Şimdi sizleri bu koleksiyonda yer alan modellere göz atalım.

EN YENİ MERİNOS HALI KOLEKSİYONU VİCTORİA

En Yeni Merinos Halı Koleksiyonu Victoria Serisi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık