DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Merinos Halı Örnekleri ve Desenleri

1 yıl önce
11 kez görüntülendi

En Yeni Merinos Halı Örnekleri ve Desenleri

Halı çeşitleriyle, ev tekstil ürünleri ve mobilya çeşitleriyle yaşam alanlarımızı güzelleştiren Merinos’un başarılı öyküsünü sizlerle paylaşıp, ardından yeni sezon Merinos halı koleksiyonunu inceleyeceğiz.

1970 yılında Besnili Bilge Mehmet Erdemoğlu’nun Gaziantep’e göç edip iki kilim tezgahı almasıyla Merinos’un ilk temelleri atılmaya başlanmıştır.

Yıl 1983 gösterdiğinde halı üretimine geçilmeye başlandı ve birkaç yıl içinde makine sayısı artırarak halı sektöründe ismini duyurmaya başladı. Her geçen gün kendisini geliştirerek ve yenileyerek sağlam adımlarda bu sektörde yürümeye başladı.

Takvimler 1998 yılını göstermeye başladı dönemlerde şuan yaşadığımız her yerde güzelliğini gösteren halı sektörünün önde gelen ve öncüleri arasında yer alan Merinos markası doğdu. Bu aynı zamanda dünya lideri olma yolunda da atılan en büyük adım oldu.

İlklere imza atmaya 2014 yılında devam etti. 5 kıta da 78 ülkeye ihraç yapan Merinos parça halı alanında dünya birinci olmayı başardı.

Bu sadece başarı öyküsünden kısa bir bölümdü. Şimdi hikayemizi burada sonlandırıp yaşam alanlarımızı güzelleştirecek olan en yeni Merinos halı serisini incelemeye başlayalım.

rengarenk-hali-desenleri-merinos-hali-palet-koleksiyonu

Yaşadığımız her yeri modern dizaynlarıyla, sımsıcak renkleriyle ve capcanlı desenleriyle güzelleştirmek için her zevke hitap eden halılarını farklı serilerde bir araya getirerek bizler için en iyi imkanları sunuyor.

Günümüzde en çok tercih edilen modern çizginin hakim olduğu patchwork halılardan hoşlananların beğenisine Harmony Serisini,

Salonları için klasik ve modern bir çizgi yaşatmak isteyenler için Resital koleksiyonu,

Renklerin doğal sıcaklığını farklı desenlerle birleştirip evlerine modern bir çizgi oluşturmak isteyenlere Serena serisi ile

Kimi zaman zıt renklerin kimi zamanda birbirleriyle ahenk içinde olan farklı renklerini armonisini yaşam alanlarına yaşatmak isteyenler için Palet koleksiyonu,

Yazın sıcaklığını ve canlılığını kışın soğuğunda hem zeminleri ısıtacak hem de ortama yeni bir hareketlik katmayı düşeneler içinde Berke serisini yeni sezon halı koleksiyonu içinde yer vermiş.

en-yeni-cocuk-odasi-hali-ornekleri-merinos-hali-gorselleri

Koleksiyonun içinde evimizin neşe kaynakları çocuklar içinde birbirinden güzel halı desenleri de yer almaktadır.

en-guzel-mutfak-halisi-ornekleri-ile-merinos-serisi

Oturma odası,salon, yatak odası ve çocuk odası halıları derken gelmişken Merinos’tan mutfak içinde halı bakmadan gitmek olmaz diye düşünüyoruz.

EN YENİ MERİNOS HALI ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

En Yeni Merinos Halı Örnekleri ve Desenleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık