DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Mondi Genç Odası Takımları Buton

9 ay önce
10 kez görüntülendi

En Yeni Mondi Genç Odası Takımları Buton

Sevgili gençler, sizler için birbirinden güzel genç odası takımlarına bakmaya devam ediyoruz. Bizi yakından takip eden gençler iyi bilirler, sık sık değişik mobilya markaların ürün gamında yer alan genç odası takımlarını inceleyip sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Bugünkü sıra yine mobilya sektörünün önde gelen markalarından biri olan Mondi mobilya var. Yeni sezon Mondi mobilya genç odası takımı modelleri arasına yeni eklenen Mondi Buton genç odası takımını sizin için inceledik.

Gençlerin dünyasına farklı bir yorum katacak olan Buton genç odası,sade bir çizgiden hoşlananlar için oldukça ideal bir seçim olduğu söyleyebiliriz.

Yukarıdaki görsellerde gördüğünüz üzere bu takımda 2 farklı renk kullanılmıştır. Farklı renklerin yanı sıra takımı oluşturan bazaların başlığında 2 farklı model kullanıldığını görmekteyiz. Birinci modelin dizaynında sadeliğin hakim olduğu, ikinci modelin dizaynında ise daha elegan bir görünümün hakim olduğunu görmekteyiz. Tabi bunda yatak başlıkların büyük bir payı olduğunu söyleyebiliriz.

Bej ve meşe renginin muhteşem uyumundan dizayn edilmiş olan bu takım gençlerin odasına oldukça farklı bir yorum kattığını görmekteyiz.

Ünitenin görselliğini ön plana çıkartan ayrıntılar arasında farklı kapak tasarımlarını görmekteyiz. Genç odasını oluşturan üniteler arasında yer alan çalışma masası,kitaplık ve kıyafet dolabının kapaklarında kullanılan modern düğme kulpları modelle ayrı bir hava katmış. Ayrıca gri ve bordo renkli tekstil dekor uygulaması sayesinde odaya farklı bir huzur kattığı söyleyebiliriz. Bu ayrıntı aynı zamanda şık bir ayrıntı olarak genç odası takımın görselliğini ön plana çıkartıyor.

Takımı oluşturan ünitelerin her biri kendine özgü fonksiyonel özelliklere sahiptir.Çalışma masasından tutunda kıyafet dolabına kadar sevgili gençlerin işlerini kolaylaştıracak işlevsel özelliklere sahipler.

Mondi Buton genç odası fiyatı nedir,acaba diye fiyat listesine bir göz attığımızda ise 2.438,00 olduğunu görmekteyiz. Tabi seçtiğiniz modele göre fiyat değişikliği söz konusu olacaktır.

Bu arada sevgili arkadaşlar bu noktada önemli bir hatırlatma da bulunalım.Fiyatta her an değişiklik yapma hakkının Mondi’ye ait olduğunu unutmayın.Beğenip almak istediğiniz ürünün fiyatı hakkında bilgi öğrenmek için kendi sitesinden ya da size en yakın mağazasından öğrenebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık