DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Mondi İmaj Halı Serisi

9 ay önce
16 kez görüntülendi

En Yeni Mondi İmaj Halı Serisi

Mobilya sektörünün önde gelen markalarının ürün gamına baktığımızda ev tekstil ürünlerin yer aldığını görmekteyiz.  Ev tekstil ürünlerine şöyle bir göz attığımızda ise renkleriyle desenleriyle halı bölümünün göze çarptığını söyleyebiliriz. Bu markalardan biri de Mondi.

Geçenlerde Mondi’nin yeni sezon ürünleri arasında ne gibi yenilikler var diye bir göz atalım istedik. Oturma odası,yatak odası ve genç odalarının yanı sıra ev tekstil ürünlerinde özellikle halı bölümündeki yenilikler gözümüze çarptı. Bizde hiç vakit kaybetmeden hemen bu yeniliği sizlerle paylaşmak istedik.

Evinizin Zemini Yenileyecek Yeni İmajlar !

Yeni sezon Mondi halı koleksiyonunu ayrıntılı bir şekilde incelediğimizde her evin stiline hitap eden halı modellerinin olduğunu görmekteyiz.

Halılarla Baharın Sıcaklığını Kışında Yaşayın!

Biz bugün sizler için hem klasik tarza hitap eden hem de modern tarza hitap eden Mondi İmaj Halı Serisini paylaşmak istiyoruz.

Ahşap ve Laminat Parkelere Çok Yakışacak İmaj Halılar

Mondi halı koleksiyonu incelediğimizde halı tasarımlarında Energetic teknoloji kullandıklarını öğreniyoruz. Kısaca şu şekilde açıklayabiliriz. Antistatik yapısıyla gün içerisinde vücudumuzda oluşan negatif enerjiyi ve gün boyu üzerimizde oluşan stresi almaya yardımcı oluyor.

Bırakın Halınız Negatif Enerjisini Üzerinizden Alsın !

Eğer oldukça stresli bir işiniz var ise ya da yoğun bir tempoda çalışıyorsanız evinize geldiğinizde odanızın içinde halının üzerinde adımlarınızı atmaya başladığınız anda bir anda rahatladığınızı üzerinizdeki negatif enerjinin gidip yerine pozitif enerjinin geldiğini hissedebilirsiniz.

Salonlarınızın Konseptini Tamamlayacak Modern Halılar

İşin birazda görselliğinden bahsedelim. Mesela salonunuz için yeni bir halı arayışı içindeyseniz böyle bir modeli tercih edebilirsiniz. Eğer salonunuzun mobilyası kremsi ya da kahverengi tonlarında ise renk kombinasyonu yakalamak için bu tonlarda bir halı seçebilirsiniz.

Modern Çizginize Sade Bir Dokunuş

Şimdilerde genelde ev konseptlerinde modern bir çizginin aynı zamanda sadeliğin hakim olduğunu görmekteyiz.Eğer sizin yaşam alanlarınızın konseptinde de böyle bir çizgi hakim ise tercih edeceğiniz halı sade bir görünüme sahip olmalı.Modern çizgilerin hakim olduğu sade desenlerin üzerinde yer aldığı aynı zamanda ortama sıcaklık katacak bir halı tercih edebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık