DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Mondi Yemek Odası Takımları (Paris)

1 yıl önce
15 kez görüntülendi

En Yeni Mondi Yemek Odası Takımları (Paris)

Sevgili takipçilerimiz kısa bir süreliğine evlerinize konuk olmaya geliyoruz. Gelince elimiz boş gelip sizlere evinizi güzelleştirecek eşsiz yemek davetlerinize eşlik edecek olan Mondi Paris yemek odası takımını da getiriyoruz. Bizi evlerine davet eden yemek masasında bizlere de yer ayıran tüm takipçilerimize şimdiden teşekkür edip hemen konumuza hızlı bir geçiş yapıyoruz. 🙂

mondi-yemek-odasi-takimlari-ve-fiyatlari-2017

Evimizin her alanını güzelleştiren ve evimizin dizaynına yenilik katan Mondi yakın bir zamanda ürün gamında yeniliğe gitti. Bizde hemen bu yeniliği sizlerle paylaşmak istedik. Bugünlerde yemek odası takımlarını yenilemek isteyen siz sevgili takipçilerimize bu konuda yardımcı olmak adına Mondi 2017 yemek odası takımları ve fiyatlarına göz attık. Yeni eklenen yemek odası takımlarından da Paris yemek odasını yakından inceledik.

mondi-paris-yemek-odasi-takimi

Bir taraftan leziz yemek davetlerinize bir taraftan da ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte yapacağınız tatlı sohbetlere tüm sadeliği ve şıklığıyla sizlere eşlik edecek. Sadeliğini, asaletini ve şıklığını nereden alıyor diye baktığımızda yemek takımı oluşturan ünitelerinde tercih edilen opak beyaz ve ceviz renginden geldiğini görmekteyiz.

yeni-sezon-mondi-yemek-odasi-takimlari-mondi-paris-yemek-odasi

Günümüzün trend renklerini dekoratif fitili, üç boyut görünümlü kulp ve süs uygulamalarıyla şıklığını tamamlıyor. Görselliği bir adım daha öne taşıyan modern çizginin hakim olduğu diğer bir ayrıntı ise yüksek konik ayaklardır. Ailenizle birlikte bu masa etrafında toplanarak mutlu ve huzurlu bir ortamda yemek yemenin keyfini yaşayacaksınız. Aynı zamanda yemek davetine çağırdınız arkadaşlarınız ve dostlarınızı muhteşem bir ortamda ağırlayarak adeta onları büyüleyeceksiniz.

modern-yemek-odasi-takimlari-mondi-paris-yemek-odasi-takimi

Paris yemek odası takımını incelemeye devam ettiğimizde görselliği ön plana çıkartan aynı zamanda küçük mekanlara derinlik hissi uyandırarak daha geniş görülmesini sağlayacak olan büfe aynasına da dikkatinizi çekmek isteriz. Geometrik şekilde dizayn edilmiş bu büfe aynısı takımın en dekoratif unsuru olarak ayrıntılar arasında yerini alıyor.

mondi-yemek-odasi-takimi-ornekleri

Büfenin kapağını açtığımızda özel bir çekmece ile karşılaşıyoruz. Çeyiziniz için aldığınız yemek davetlerinde kullanacağınız çatal – bıçak ve kaşıklarınızı yerleştirebileceğiniz ayrı ayrı bölmelerden oluşan bu bölüm servis sırasında işinizi kolaylaştıracaktır.

Yemek daveti sırasında uzun sohbetlerinize eşlik edecek olan bu yemek takımının fiyatı ise;

mondi-paris-yemek-odasi-takimi-fiyati

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık