DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Patchwork Halılar ve Örnekleri

1 yıl önce
12 kez görüntülendi

En Yeni Patchwork Halılar ve Örnekleri

Yeni sezonun en güzel halı desenlerini ve modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Malumunuz kış yaklaştı ve evlerin gündeminde ilk sırayı kışın kullanılacak olan halılar aldı. Kimileri ”bu senede halılar idare eder” derken kimileri ise ” en kısa zamanda yeni halı almamız gerek” dediklerini duyuyoruz.

Bizde ekip olarak bu duyumlara kulak vererek hem işinizi kolaylaştırmak hem de bu senin trendleri nelermiş sizlerle paylaşalım, istedik. Bugünlerde yeni modeller, desenler ve farklı renkler arayışı içindeyseniz sizlere son dönemlerde hızlı bir yükseliş yakalayan patchwork halılarına bakmanızı öneririz.

modern-patchwork-hali-gorselleri

Öncelikle patchwork halının ne olduğunu kısaca  bir hatırlayalım. Farklı renk ve desenlerden oluşan kumaş parçaların belli bir dizaynla birleştirme işlemi sonucunda ortaya çıkan halılardır. Bazen zıt renklerin ahenginden yararlanır. Bazen de birbirini zarif bir şekilde tamamlayacak olan desenler bir araya gelerek görsel bir estetik sunarlar.

kirmizi-patchwork-hali-ornekleri

Görsel açıdan yaşam alanlarının zeminlerini zarif bir görünüme kavuşturan bu halılar her ev dizaynına uyum sağlayabilir mi ? Diye bir soru aklınızda oluşabilir. Evinizin dizaynı ister modern çizgilerde olsun isterse klasik tarz ağırlıkta olsun evinizin dizaynı ile uyum sağlar. Burada önemli olan nokta seçeceğiniz halının renk ve desenlerinin doğru kombinlenmiş olup yaşam alanınızın çizgisiyle ahenk içinde olmasıdır.

Evinizin enerjisi yükseltmek odanın dizaynı biraz daha ön plan çıkarmak için tercihinizi renkli patchwork halılardan yana yapabilirsiniz. En çok tercih edilen renkler nelerdir diye soracak olursanız da şu renkleri söyleyebiliriz. Romantik bir ambiyans oluşturmak isterseniz kırmızı, dinlendirici bir atmosfer oluşturmak için turkuaz ya da su yeşilini düşünebilirsiniz. Elegan bir görünüm oluşturmak içinde tercihinizi siyahtan yana yapabilirsiniz.

genc-odalari-icin-hali-onerileri-patchwork-hali

Modern çiziğinin hakim olduğu alanlara biraz daha hareket katmak içinde tercihinizi desenli modellerden yana yapabilirsiniz. Oturma odası, yatak odası ve salonun dışında evinizin diğer alanlarında gönül rahatlığıyla tercihinizi bu yönde yapabilirsiniz. Mesela genç odası için halı arayışı içindeyseniz yukarıdaki örneğimizi değerlendirmeye alıp tercihinizi buna benzer bir halıdan yana yapabilirsiniz.

Bu konuda tercihinizi kolaylaştırmak adına hazırlamış olduğumuz Patchwork halı görsellerini inceleyebilirsiniz.

PATCHWORK HALI ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

En Yeni Patchwork Halılar ve Örnekleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık