DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

En Yeni Vivense Yemek Odası Takımları

9 ay önce
10 kez görüntülendi

En Yeni Vivense Yemek Odası Takımları

Modern çizgisiyle evimizin çizgisine yön veren  Vivense mobilyanın yeni sezon ürünlerini sizlerin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Modern çizgisinin yanı sıra ekonomik fiyatlarıyla sevgili müşterilerine en iyi hizmeti sunan  Vivense mobilyanın 2017 yemek odası takımlarını birazdan beğeninize sunacağız.

Hemen şunu belirtelim, yeni sezon Vivense yemek odası takımı modelleri birbirinden farklı tasarımlarıyla her zevke hitap edecek bir güzelliğe sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Şimdilerde Ahşap Yemek Odası Takımları Oldukça Popüler

Asos : 6.490 TL

Mobilya ürünlerinde zaman zaman farklı malzemelerden yapılmış ürünler ön plana çıkar. Son zamanlarda en çok tercih edilen yemek odası takımlarına baktığımızda ahşap ve ceviz malzemeden yapılmış ürünlerin daha çok tercih edildiğini görmekteyiz. Ahşabın doğallığını ve sıcaklığını yemek odalarına yansıtmak isterseniz bu ürünü düşünebilirsiniz.

Yemek Masası Seçimi Önemli

Dora Yemek Masası : 590 TL

Bir yemek odası takımında en önemli ayrıntılardan biri yemek masasıdır. Seçeceğiniz yemek masasının öncelikle ebat olarak odanıza uygun olmalıdır. Bunun yanı sıra fonksiyonel özellikleriyle işinizi kolaylaştırmalıdır. Dora yemek masasını ele alacak olursak, şu özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oval formunda olan bu masa ortama samimi bir hava katıyor. Yemek masasını incelediğimizde raf ve kapalı bölmelerin olduğunu görmekteyiz. Bu da işlevselliğini ön plana çıkartan ayrıntılar arasında yer alıyor.

Beyazın Işıltısı, Modern Çizgi İle Buluşuyor.

Elmas : 3.790 TL

Şöyle bir düşündüğümüzde yaşam alanlarımızın en sosyal alanlardan biri yemek odalarının olduğunu görmekteyiz. Özel davetlerde sevdiklerimizle birlikte aynı masa etrafında toplanırız. Bu nedenle bu odanın dizaynı mümkün oldukça zarafetin ve inceliğin yansıtıldığı alanlar olmalıdır.

Lüksten Hoşlananlar İçin

Tuğra : 3.690 TL

Evinizin konseptinde lüks çizginin izleri var ise bu izleri yemek odanızda yansıtmak için böyle bir seçim yapabilirsiniz. Elegan bir görünüme sahip olan Vivense mobilyanın Tuğra yemek odası takımı zarif ve şık görünümüyle odalarınıza lüks çizgiyi yansıtmaya aday.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık