DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Enza Home dan Zen Tarzı Yatak Odası Takımları

9 ay önce
15 kez görüntülendi

Enza Home dan Zen Tarzı Yatak Odası Takımları

Hemen hemen her sezon dekorasyonda farklı stiller biraz daha ön plana çıkar. Bazen bu farklı stiller yaşam alanlarımızın her alanına yansırken bazen de sadece bir alanına yansır. Mesela şimdilerde Zen tarzı dekorasyonların ön planda olduğunu ve özellikle yatak odaların konseptinde bu stilin yansıdığını görmekteyiz.

Yeni stilleri en iyi şekilde evimize yansıtmak için mobilyaların büyük payı oluyor. Bu durumda işin büyük bir bölümü mobilya üreticilerine düştüğünü söyleyebiliriz. Geçenlerde Zen stilini yatak odalarına yansıtmak için nasıl bir yatak odası takımı var diye bir araştıralım dedik. Karşımıza ulaşılabilir lüksü yaşam alanlarımıza yansıtan Enza Home çıktı.

Hiç vakit kaybetmeden Enza Home yatak odası takımları arasında yer alan Enza Home Zen yatak odası takımına baktık.

Lüks ve Modern Çizginin Buluştuğu Zen Yatak Odası Takımı

Yatak odalarında zarafeti yeniden tanımlayan Enza Home’un Zen yatak odası takımına hayran kalacaksınız !

Yatak Odalarınıza Zarafeti Yansıtın !

Modern çizgiyi en zarif haliyle evinizin yatak odasına yansıtan Zen, takımın dizaynında tercih ettiği pastel renklerle yatak odanızın ambiyansında huzur verici bir etki oluşturuyor.

Şıklığın ve Zarafetin Ortama Yaydığı Estetik

Yatak odası takımını oluşturan her bir ünite farklı bir güzellikte olup ortama göz kamaştırıcı bir ışıltı yansıtıyor. Hani deriz ya güzellik ayrıntıdaki dokunuşlarda gizlidir,diye. Bu ürünün gizli ayrıntılarındaki güzellikler arasında şunları söyleyebiliriz.Rose renkli özel kulplar, takımın ışıltısına eşlik eden özel aynalar ve birkaç küçük ayrıntı gizli güzelliği ortaya çıkartıp odanıza zarafeti yeniden yansıtıyor.Bir yatak odasının atmosferinde aradığınızı huzuru ve mutluluğu oluşturmanıza yardımcı oluyor.

Şimdi de Zen yatak odası takımının diğer özelliklerine de kısaca hemen bahsedelim.

Renk Kombinasyonuyla Göz Estetiğine Hitap Ediyor.İpek mat lake krem ve özel yapım rose renk kombinasyonu bu güzelliği gözler önüne seriyor.

Özel İşçilik Takımın Değerini Artırıyor.Karyolanın kenarına yapılan özel işçilik ve kumaş ile yapılmış geometrik formlar yatağın görselliğini ön plana çıkarırken aynı zamanda elegan bir görünüme de kavuşturmuş.

Bronz aynalı sürgü kapılı dolap da takımı tamamlayan diğer bir ayrıntı.

Enza Home dan Zen Tarzı Yatak Odası Takımları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık