DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Erkeklerin Gözü İle Dekorasyon Önerileri

11 ay önce
5 kez görüntülendi

Erkeklerin Gözü İle Dekorasyon Önerileri

 

Şimdiye kadar genelde ev dekorasyonunda hanımların açısından baktık. Bugün bakış açımızda küçük bir değişiklik yapıp erkeklerin gözü ile ev dekorasyonlarına bakalım istiyoruz. Hanımlar kadar sevgili beylerde dekorasyon içinden çok iyi anladıklarını aynı zamanda çok zevkli olduklarını söyleyebiliriz.

Erkek zevkine uygun dekorasyon fikirlerini dikkate alarak sizlerde yaşam alanlarınızın dizaynına farklı bir estetik kazandırarak bu alanda imzanızı atabilirsiniz.

Erkeklerin dekorasyon alanlarında seçimlerine baktığımız da genelde daha spor tarzın hakim olduğu aynı zamanda görsel estetiğin ön planda olduğu seçimler yaptıklarını söyleyebiliriz. Spor çizginin hakim olduğu sade ve modern çizgiye şık aksesuarlar ekleyerek oldukça zarif bir dizayna imza attıklarını görmekteyiz.

Erkekler nasıl bir ev dizaynından hoşlanırlar, diye baktığımızda genelde şu ortak noktada buluştuklarını söyleyebiliriz. Öncelikle sıcak ve samimi bir ortam olmalı. Renkler ve aksesuar seçimleri ortama görsel bir estetik katarken aynı zamanda mekanı elit bir görselliğe kavuşturmalı.

Sevgili hanımlar evinizin dizaynında değişikliğe gitmeyi düşündüğünüzde mutlaka sevgili eşinizin ya da erkek arkadaşınızın bu konuda önerilerini dikkate almanızı ve zevklerine güvenmenizi öneririz.  😉

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık