DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Eski Valizleri Yeniden Değerlendirmenin Yolları

11 ay önce
13 kez görüntülendi

Eski Valizleri Yeniden Değerlendirmenin Yolları

Evinizdeki eski eşyaları atmak yerine yeniden değerlendirip evinizin dizaynına kazandırabilirsiniz. Eğer sizlerde evinizde bulunan bazı eski ama atmaya kıyamadığınız eşyaları yeniden değerlendirmeyi tercih edenlerdenseniz bu konumuz tam size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Bugün sizlerle bizimle birlikte kimi zaman kısa kimi zaman uzun kimi zaman yurt içi, kimi zaman ise yurt dışı seyahatlerimizde bizlerle eşlik eden şimdilerde eskiyip bir kenarda duran valizlerimizi yeniden değerlendireceğiz.

Bakalım eski valizleri yeniden değerlendirmek için neler yapabiliriz?

Eski Valizlerden Dekoratif Duvar Rafları

Biliyorsunuz son dönemlerde duvar dekorasyonda en çok tercih edilen uygulamalardan biri duvar raflarıdır. Kimi zaman duvar raflarını hazır alırız,kimi zaman ise elimizdeki malzemeleri değerlendirerek kendi duvar rafımızı kendimiz yaparız. Sizde kendi duvar rafınızı kendiniz yapmayı tercih edenlerdenseniz eski valizlerinizi bu şekilde değerlendirebilirsiniz.

Valizden Puf

Şimdilerde ev dizaynında hem dekoratif bir unsur olarak hem de kullanım amaçlı olarak tercih edilen mobilya ürünleri arasında sandıklı ve sandıksız puflar yer alıyor. Evinizin her alanında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir puf yapabilirsiniz. Bu konuda yukarıdaki görselimizi inceleyebilirsiniz.

Eski Valizden Sehpa Yapımı

Oturma odalarınızın,salonlarınız ve yatak odalarınızda kendinizin yaptığı bir sehpaya yer vermeye ne dersiniz ? Mesela eski valizinizi dekoratif bir sehpaya çevirebilirsiniz. Bunu nasıl yapacağınızı aşağıdaki görselimize bakarak yapabilirsiniz.

Şekil 1

Şekil 2

Şekil 3

Şekil 4

Şekil 5

Sehpanızın Son Hali

Eski Valizleri Yeniden Değerlendirmenin Yolları Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık