DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Ev Dekorasyonunda Deniz Etkisi (Coastal Stili)

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Ev Dekorasyonunda Deniz Etkisi (Coastal Stili)

Ev dekorasyonunda en sevdiğim tarzlardan biri Coastal Stilidir. Eğer sizde benim gibi bir deniz tutkunuysanız yaşam alanlarınızda denizin etkisini yaşatmayı seviyorsanız mutlaka bu tarzı evinize yansıtacağınızı düşünüyoruz.

Her mevsim deniz maviliğini, kumsal güzelliğini ve güneşin ışığını yansıtmak için bu stilin oldukça ideal bir seçim olacağını söyleyebiliriz.

Coastal Stili ev dekorasyonunda uygularken dikkat etmeniz gereken birkaç ayrıntı var. Bu ayrıntıları şu şekilde sıralayabiliriz.

Ortamda huzuru, sakinliği ve refahlığı yaşatmak için tercih edeceğiniz renkler kesinlikle beyaz ve mavi rengin en güzel tonları olmalı. Bu renkleri dilerseniz birlikte kullanabilir. Dilerseniz evinizin farklı odalarında ayrı ayrı kullanabilirsiniz.

Mesela ferah ve iç açısı bir ortam için duvarlarda beyaz rengini tercih edebilirsiniz. Oturma grubunda ya da ev tekstil ürünlerinde renk seçimini denizin sonsuzluğunu ve derinliğini yansıtan mavi rengi tercih edebilirsiniz.

Bu atmosferi evinizde en iyi şekilde yansıtmak için bazı denizci objelerine mutlaka yer vermelisiniz. Mesela bizim gibi duvar dekorasyonu için bir denizci çapası tercih edebilirsiniz. Ya da dilerseniz dümeni tercih edebilirsiniz. Hem loş bir aydınlatma hem de dekoratif bir unsur olarak deniz feneri de yer vermenizi öneririz.

 

 

Ev Dekorasyonunda Deniz Etkisi (Coastal Stili) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık