DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Sıradışı Ev Dekorasyonları Eklektik Stil

11 ay önce
11 kez görüntülendi

Sıradışı Ev Dekorasyonları Eklektik Stil

Şimdiye kadar ev dekorasyonu ile ilgili başta modern ve klasik tarzı olmak üzere birbirinden farklı tarzları sizlerin beğenisine sunduk ve sunmaya da devam ediyoruz. Şimdi bu tarzlara yeni birisini daha ekleyeceğiz. Eklektik Stili. Şimdi bu stilin ayrıntılarını sizlerle paylaşıyoruz.

Ev dekorasyonunda eklektik stili, diğer stiller ile karşılaştırdığımızda zor bir stil olduğunu başta belirtmek isteriz. Şimdi adım adım Eklektik Tarzı Ev Dekorasyonu nasıl yapılır, bir bakalım.

Bu stilin hedef noktası doku, renk ve şekillerin birbirleriyle bir tutarlık içinde olması gerekir.

Yaşam alanlarınız için seçeceğiniz mobilyalar ile farklı stillerde tasarlanmış aksesuarları bir arada kullandığınızda görsel bir bütünlük elde etmeniz gerekir. Bunun içinde en küçük ayrıntı göz önünde bulundurmak gerek.

Aksesuar seçimi yaparken zıtlıkların ahenginden yararlanabilirsiniz.  Aksesuarlar arasında zıtlığı yakalamak için şöyle bir yöntem uygulayabilirsiniz. Geçmiş ve günümüzün aksesuarlarını bir araya getirirken görsel açıdan oluşturacağı ahengi iyi ayarlamanız gerekir.

Bu tarzı mutfaklarınıza uygulamak isterseniz modern ve klasik çizgiyi bir arada kullanmanızı öneririz. Bu stili mutfaklarınıza uygularken doku ve renk ahengini iyi yakalamanız gerektiğini unutmayın.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık