DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Haritalarla Ev Dekorasyon Önerileri

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Haritalarla Ev Dekorasyon Önerileri

Şimdilerde ev dizaynında yeni akım ” Deco-Maps Modası ” yani ev dekorasyonunda harita trendi boy gösteriyor. Bizde yaşam alanlarında farklı akımları denemeyi seven siz sevgili arkadaşlarımız için bu yeni akım hakkında bilgilerimizi ve önerilerimizi paylaşmak istedik.

Öncelikle bu akımın ilk nerede başladığına bakacak olursak, ABD’den başlayıp kısa bir süre içinde çığ gibi büyüyüp tüm dünyayı sardığını söyleyebiliriz.

En çok hangi ev dizaynında kullandığında baktığımızda ise başta vintage tarzı ve retro stilleri olmak üzere farklı tarzları denemeyi sevenlerin ev dizaynlarında örneklerine rastlamaktayız.

Peki bu yeni akımı şimdiki yaşam çizgimizi yansıtmayı düşündüğümüzde nasıl bir yol izlemeliyiz, diye soracak olursanız bu konuda şöyle bir öneride bulunabiliriz. Duvarları baştan sona kapatmayan mobilyaların arkasında kullanabilirsiniz. Hatta mümkünse duvarlarınızda harita duvar kağıdı ile kaplamayı düşündüğünüz duvarın ön alanı açık olsun.

Duvar kağıdının dışında daha orijinal bir stil oluşturmak isterseniz de sizlere perdelerde harita deseni olan modelleri tercih etmenizi öneririz. Özellikle çocuk odaları için farklı bir konsept oluşturmak için oldukça ideal bir seçim olduğunu söyleyebiliriz.

 

Haritalarla Ev Dekorasyon Önerileri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık