DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Ev Temizliğini Kolaylaştıran Mikrofiber Bezler

11 ay önce
12 kez görüntülendi

Ev Temizliğini Kolaylaştıran Mikrofiber Bezler

Artık ev temizlemek için çok fazla bir zaman harcamanıza gerek kalmadı ! Nasıl mı ? Mikrofiber bezler sayesinde evinizin temizliğini kısa bir sürede bitirebilirsiniz.

Mikrofiber Bez Nedir ?

Mikrofiber temizlik bezleri polyamid ve polyester elyafın binlerce metre çekilerek inceltilmesi ile üretilen temizliğin her alanında rahatlıkla kullanılabilen bir bezdir.

Mikrofiber Bezler Nasıl Kullanılır ? 

Temizliğe başlamadan önce bezi yıkayıp, biraz nemli kalacak şekilde sıkıyoruz. Bezi kare şekilde katlıyoruz. Bu şekilde arkalı ve önlü olmak üzere sekiz kullanım alanı elde etmiş oluyoruz. Sonra temizleyeceğimiz yüzeye iyice temas edecek şekilde temizliğe başlayabilirsiniz.

Bu nokta mikrofiber bezin temizliği konusunda bir hatırlatmada bulunalım. Bezlerinizi kullanım sıklığınıza belli aralıklarla yarım saat kadar sıcak suda bekletin. Bu sayede bezin lifleri kendini toparlayarak yenilenmiş olacaktır.

Mikrofiber Bez Çeşitleri ve Kullanım Alanları

Genel Temizlik Bezleri ; Koltukların temizliğinde özellikle deri koltukların temizliğinde kullanılır. Herhangi bir dalga ya da iz bırakmaz. Deri koltukların dışında ayakkabılarınızın ve çantalarınızın temizliği içinde kullanabilirsiniz.

mikrofiber-bez-nasil-kullanilir

Mutfaklarda ; Bazen yemek yaparken özellikle kızartma yaparken etrafa yağ sıçrayabiliyor. Anında yağ olan alanlar temizlenmezse çıkarılması zor olabiliyor. Artık bu sorunu ortadan kaldıracak oldukça basit bir yöntem var. Ocağınız, fırınızın hatta davlumbazların temizliğinde bu bezlerden yararlanabilirsiniz.

Bulaşık Bezi ; bulaşıklarınızın üzerinde oluşan yağ, kir ve lekeler canınız mı sıkıyor. Bu konuda yardımınıza yumuşak süngerimsi yapısıyla rahat kullanım imkanı sunan bulaşık bezleri sizlere yardımcı olacaktır.

mikrofiber-cam-bezleri

Cam Bezi ; ev temizliğinde en çok vakit alan alanlardan biri camların temizliğidir. Bazen bir türlü gitmek bilmeyen camdaki lekeler insanı çileden çıkartabiliyor. Artık camlarınızı kolaylıkla kısa sürede temizlemenize yardımcı olacak mikrofiber cam bezleri var.

Halı ve koltuk bezi ; halılarınızın ve koltuklarınızın üzerinde oluşan tozları anında almak için bezi kuru olarak kullanmanız yeterli olacaktır.

Yerleri silmek hiç bu kadar kolay olmamıştı diyebileceğiniz diğer bir ürün ise sopalı yer bezi setleridir. Evinizin ve iş yerlerinizin  zeminlerini deterjansız sade su ile kısa bir sürede temizliğe bilirsiniz. Özel tasarımı sayesinde de derz aralarını bile kolaylıkla temizleyebilirsiniz.

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık