DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Evdeki Küçük Alanlar İçin Dekorasyon Önerileri

11 ay önce
8 kez görüntülendi

Evdeki Küçük Alanlar İçin Dekorasyon Önerileri

Şimdiki evler baktığımızda neredeyse çok küçük aynı zamanda dar alanlara sahip olduklarını görmekteyiz. Bazen bu alanları dizayn etmek oldukça zor olabiliyor. Şimdi sizlere evdeki küçük alanlar için doğru dekorasyon fikirleri sunacağız. Bu fikirlerimizi göz önüne alarak son derece kullanışlı aynı zamanda bu alanları görsel bir estetiğe kavuşturabilirsiniz.

Renkli Koltuklar

Eğer küçük bir oturma odanız ya da salonunuz var ise bu odaları geniş, ferah aynı zamanda aydınlık göstermek için açık renkleri tercih etmelisiniz. Mesela koltuk ya da köşe takımında tercihinizi açık renklerden yana kullanabilirsiniz.

Duvarlarınızı Yenileyin

Küçük alanların duvarlarında yapacağınız küçük bir değişim bile ortamı bir anda farklı bir görünüme kavuşturabilir. Sadece bir duvarında yapacağınız küçük bir renk değişimi ortamı ferah bir görümüme kavuşturmaya yardımcı olacaktır.

Yaşam alanlarınızdaki küçük alanları doğru bir şekilde dizayn etmek için dikkat etmeniz gereken hususlar arasında tercih edilen renk dağılımın büyük bir etkisi olduğunu unutmamak gerekir. Eğer mobilya ve duvar renklerini birbirlerine yakın renk ve tonlar arasından seçerseniz ortamı daha geniş gösterebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık