DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evimizde Kış Bahçesi Yapmak

3 hafta önce
24 kez görüntülendi

Evimizde Kış Bahçesi Yapmak

Malum kış gelmek üzere. Artık güzel havalar yerine soğuk havalara terk etmek üzere. Doğada mevsim değişiklikleri yaşanırken evimizde hatta kendimizde dahi değişiklikler yaşanmaktadır. Yaz günlerinin aksine kış zamanlarında insanın içine de kapanıklık çökebilir. Evimizde kış mevsimini içimiz sıkılmadan yapabileceklerimiz arasında evimizde kış bahçesi yapmak ta kış zamanlarında yapılabilecekler arasındadır. Bahçeli evleri olmayanlar için özellikle kış bahçesi güzel bir iştir. Evinizin balkonunda ya da evinizin en çok güneş alan bölümünde sizler de evinizde böyle bir köşe oluşturabilirsiniz.

Kış Köşesi Nasıl Olmalı

Kış Köşesi Nasıl Olmalı

Evinizde Sıcacık Bir Köşeniz Olsun

Evinizde kış mevsimini en iyi şekilde geçirmek için evinizde kış bahçesi dekorasyonu ile evinizde sıcacık bir köşe oluşsun. Çiçeklerle dolu içinizi açan ve canınızın sıkıntısını giderek harika bir uğraş olmasını istemez misiniz? Öyleyse siz de evinizi kış bahçesi haline getirerek evinize baharı, neşeyi, mutluluğu getirebilirsiniz.

Kışın Oturmalık Alan

Kışın Oturmalık Alan

Kış Bahçesinde Nelere Olabilir?

Evinizin bir bölümünü kış bahçesi yapmaya karar verdiğiniz zaman kış bahçesi hazırlıkları için ihtiyacınız olan istediğiniz çeşitte çiçekler, toprak, saksı gibi malzemelerdir. İstediğiniz ve sevdiğiniz çiçekleri saksınıza ekerek kış bahçeniz için hazırlamış olduğunuz bölüme çiçeklerinizi itina ile dizebilirsiniz.

Şömine Köşesi

Şömine Köşesi

İsterseniz evinizde duvarlara sarmaşıklar asabilirsiniz. Bahçenize kışın kendi emeğinizle yemek için sebze ve meyveler ekebilirsiniz. Kış bahçenizde kışın keyfini doyasıya yaşayabilir ve kış zamanında vaktinizi sıkılmadan en iyi şekilde geçirebilirsiniz.

Kışın Oturmalık Mekan

Kışın Oturmalık Mekan

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık