DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.54 TL

Evinizde Huzurlu ve Keyifli Kitap Köşesi Oluşturun

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Evinizde Huzurlu ve Keyifli Kitap Köşesi Oluşturun

Kitap okumak sizin için bir yaşam biçimi ise elinize aldığınız bir kitabı saatlerce bıkmadan okuyabiliyorsanız evinizin bir köşesinde mutlaka bir kitap köşesi olması gerekir. Eğer bir köşeniz var ise ya da kitap köşenizi yenilemeyi düşünüyorsanız bu yazımızı incelemenizi tavsiye ederiz.

Günün stresinden sizi uzaklaştıracak kitap okuma zamanımızda bize huzur verecek aynı zamanda ortamdan keyif alabileceğiniz bir kitap köşesi dekorasyonları için şu noktaları göz önünde bulundurmanızı öneririz.

Kitap Köşelerin Olmazsa Olmazları

√ Koltuk

Kitabınızı rahat bir yerde okumanız için oturma alanında koltuk ya da sandalyeye yer verebilirsiniz. Bunu göz önünde bulundurarak koltuk ya da sandalye arasında seçiminizi iyi yapmanız gerekir.

√ Sehpa

İkinci olarak koltuğa eşlik edecek sehpa seçimine geldi. Seçeceğiniz sehpa görselliği ile ortama şıklık katarken işlevsel özelliği ile de işinizi kolaylaştırmalı. Sehpayı hemen koltuğunuza yakın bir yere yerleştirebilirsiniz.

√ Aydınlatma

Gün ışığından iyi yararlanmak için okuma köşenizi pencereye yakın bir alana yerleştirmelisiniz. Diyelim ki köşeniz gün ışığından yararlanmak için pek uygun değil. Hem odanın aydınlatmasını iyi yapmak hem de akşamları kitap okurken gözünüzü fazla yormamak için doğru bir aydınlatma yapılması gerekir.

Evinizde Huzurlu ve Keyifli Kitap Köşesi Oluşturun Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık