DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinizdeki Boş Alanları Değerlendirin

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Evinizdeki Boş Alanları Değerlendirin

Hayaller büyük ve geniş evler, gerçekleri ise küçük ve dar yerleşim alanı. Hemen hemen evimizin küçüklüğünden dolayı mobilyalarımızı istediğimiz gibi yerleştirememekten şikayet ederiz. Aslında evinizin boş köşelerini değerlendirerek istediğiniz dizaynı elde edebilirsiniz.

İşte evlerinizin boş köşelerini değerlendirmeniz için fikirler

Çatı Katınızı Sohbet Alanı Yapabilirsiniz.

Evinizin çatı katını değişik şekillerde değerlendirebiliriz. İhtiyacınızın doğrultusunda ikinci bir yatak odası, banyo ya da çalışma alanı olarak dizayn edebilirsiniz. Ya da bu mekanı sohbet alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Böyle bir alan oluşturmak için masa niyetine kullanabileceğiniz dekoratif bir puf  ve  birkaç berjer işinizi görecektir.

Kullanışlı Raf Sistemi

Evinizdeki ölü noktaları değerlendirmek ve işlevsel bir özelliğe kavuşturmak için raf sistemlerinden yararlanabilirsiniz. Bu raf sistemini ister kitaplarınızı yerleştirip bir kütüphaneye çevirebilirsiniz. İsterseniz de kıyafetlerinizi yerleştirip küçük bir giyinme alanı oluşturabilirsiniz.

Merdiven Altlarını Ofis Olarak Değerlendirebilirsiniz

Merdiven altlarını home ofis olarak değerlendirmeye ne dersiniz ? Kimi zaman işe gitmeyip evden işlerinizi yönetiyorsanız ve evinizde kendinize uygun bir köşe arıyorsanız merdiven altlarını değerlendirebilirsiniz. Merdiven boşluğunun büyüklüğüne ve genişliğine göre bir masa yerleştirebilirsiniz. İşinizin kolaylığı açısından dekoratif duvar raflarından yararlanabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık