DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evdeki Ölü Alanları Değerlendirmenin Yolları

11 ay önce
24 kez görüntülendi

Evdeki Ölü Alanları Değerlendirmenin Yolları

Evlerde ölü nokta olarak tabir ettiğimiz dar alanlara doğru bir dekorasyon tekniği uygulayarak bu alanları daha iyi değerlendirebilirsiniz. İşte evinizdeki dar alanları değerlendirmenin yolları.

Merdiven Altı Dekorasyon Önerileri

Müstakil evlerde genelde merdiven altı boşlukları pek değerlendirilmez. Aslında bu alanlar oldukça farklı şekillerde değerlendirmek mümkün. Mesela bu alanı bir home ofis olarak değerlendirebilirsiniz. Ya da yaylı raf sistemi kullanarak kıyafetlerinizi ya da ayakkabılarınızı yerleştirmek için depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

Giyinme Alanları

Evde gözünüze kestirdiğiniz bir alanı giyinme alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Eğer alan müsait ise bu alanı giyinme odasına çevirmek için sürgü kapı yaptırabilirsiniz. Ya da açık giyinme alanı olarak da dizayn edebilirsiniz.

Yatak Altlarını Değerlendirin

Çocuğunuzun odasında yer alan karyola ya da ranzaların alt kısımları genelde boş kalır. Bu alanları değerlendirip oda da ekstradan depolama alanları oluşturabilirsiniz. Bunun için dekoratif olarak da kullanabileceğiniz hasır sepetlerden yararlanabilirsiniz.

Duvarları Es Geçmeyin

Hem duvarlarınızı dekorasyonunuzun bir parçası haline getirmek hem de işlevsel bir duvar elde etmek için dekoratif duvar raflarından yararlanın. Ortama göre bu alanları bir kütüphaneye çevirebilirsiniz.

 EVİNİZDEKİ DAR ALANLARI DEĞERLENDİRİN

Aramalar:

  • odanın ortasındaki kolon nasil kamufle edilir
  • salondaki kolonu değerlendirme
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık