DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinize Çok Yakışacak Puflar (Mondi)

8 ay önce
22 kez görüntülendi

Evinize Çok Yakışacak Puflar (Mondi)

Oturma odalarınızın, salonlarınızın ve yatak odalarınızın havasını küçük bir dokunuşla değiştirmeye ne dersiniz ? Bu değişimi nasıl yapacağız diye şu anda aklınızda bir soru işaretinin belirlendiğini görür gibiyiz. Hemen aklınızdaki bu soruyu yanıtlayalım.

Mondi puf üniteleri ile bu değişimi yapabilirsiniz. Mondi mobilya başta yatak odalarının olmak üzere oturma odaların ve salonların havasını değiştirmek için ürün gamına birbirinden kullanışlı ve şık puf modelleri eklemiş.

Şimdi bir taraftan yeni sezon Mondi puf modellerini inceleyelim, bir taraftan da pufların yaşam alanımıza katacağı güzellikler hakkında sohbet edelim.

Ortama Yeni Bir Hareketlik Getirmek İçin

Yaşam alanlarınıza küçük dokunuşlar yaparak hareketlik kazandırmak için puflardan yararlanabilirsiniz. Dekoratif olarak kullanacağınız bu unsur aynı zamanda işlevsel özellikleriyle de vazgeçilmezlerinizin arasında yer alacaktır.

Sandıklı Puflar

Puflar kullanım amaçlarına göre sandıklı ve sandıksız olarak ikiye ayrılır. Genelde evde fazladan bir depolama alanı oluşturmak için sandıklı puf modellerin tercih edildiğini söyleyebiliriz.

Değişik Puf Tasarımları

Puf tasarımlarına baktığımızda değişik boyutlarda ve şekillerde modellerin olduğunu görmekteyiz. Ayrıca oldukça geniş bir renk yelpazesine de sahip. Bu bize zevkimize ve tarzımıza uygun puf bulmamıza yardımcı oluyor.

Modern Oturma Odası Modelleri

Oturma odanız ya da salonunuzun konseptinde modern bir çizgi oluşturmak istiyorsanız ve tercihinizi köşe takımlarından yana yapmayı düşünüyorsanız sizlere puflu köşe takımlarını öneririz. Köşe takımına eşlik edecek olan bu puflar yeri geldi mi dekoratif ve şık bir orta sehpa görevi görür. Yeri geldi mi odanın bir köşesine çekilip rahat ve konforlu bir oturma alanı oluşturur. Bazen ayaklarınızı üzerine uzatıp dinlenebilirsiniz de. Buradan anlaşılacağı üzere hem dekoratif hem işlevsel bir rol üstleniyor.

Modern ve Romantik

Yatak odalarını dizayn ederken genelde genelde romantik bir görünüm oluşturmak isteriz. Bunun içinde değişik yollar deneriz. Kimi zaman küçük bir obje ile bu ambiyansı oluşturmaya çalışırız. Kimi zamanda mobilya seçimizi bu yönde yaparız.Tıpkı yukarıdaki yatak odası görselinde paylaştığımız gibi.Yatağın ayak ucuna bir puf yerleştirerek.

Bu arada Mondi puf fiyatları ise 467,00 TL başlıyor.

 

Evinize Çok Yakışacak Puflar (Mondi) Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık