DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinize Hareket Katacak Dekoratif Yastıklar

1 yıl önce
7 kez görüntülendi

Evinize Hareket Katacak Dekoratif Yastıklar

Sevgili arkadaşlar oldukça küçük bir bütçeye ile evinizin dizaynı yenilemeye ne dersiniz ? Biliyorsunuz bazen küçük dokunuşlar yaşam alanlarımızın konseptini değiştirip yeni görünüme kavuşturmamıza yardımcı oluyor.

Bugün bizim için ne gibi bir öneriniz var diye ; şuan aklınızdan geçirdiğinizi hisseder gibiyiz. Hemen vakit kaybetmeden bugünkü önerimizi sizlerle paylaşmaya başlıyoruz. Bugünkü hedef noktamız yastıklar. 🙂

çok şık dekoratif yastık fotoğrafları

Çoğumuzun evinde dekoratif amaçlı kullandığımız yastıklar mevcuttur. Kimi zaman kanepe ya da koltuğun üzerinde yer alır. Kimi zaman çocuğumuzun odasında kocaman bir kalp şekilde yatağının üzerinde yer alır. Şöyle bir gözümüzün önünde canlandırdığımızda bulduğu ortama hareketlik ve enerji kattığını görmekteyiz.

en yeni dekoratif yastık örnekleri

Rengarenk kumaşlarla hazırlanmış farklı şekillerde ve boyutlarda dizayn edilmiş bu yastıklara farkına varmadan yaşam alanlarımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmeye başlamış. Şöyle bir marketleri, pazarları özellikle sosyete pazarlarını ve alış veriş merkezlerini dolaştığımızda uygun fiyatlarla bulabileceğimiz yastık ya da kırlentlere karşılaşmamız mümkün.

Yaşam alanlarımıza hareket ve renk katacak olan bu ürünleri uygun fiyatlarda alabileceğimiz gibi evimizde kullanmadığımız bazı yastıkları ve kumaşları değerlendirerek kendimizde yapabiliriz. Mesela kanepe ya da koltuk takımlarımıza eşlik eden kırlentleri ele alalım.

çok şık dekoratif yastık resimleri

Uzun süredir kullandığımız bu kırlentler zamanla renklerin solduğunu hemen hemen neredeyse desenlerinin kaybolduğuna hepimiz şahit olmuşuzdur. Böyle bir durumla karşılaştığımız zaman hemen ilk iş olarak koltuklarımızın kumaş rengine ve desenine uygun olan bir kumaşla hemen yüzlerini değiştiririz. Bazen de ortama daha farklı bir enerji getirmek için zıt renklerin uyumundan yararlanırız.

Peki bunun dışında alternatif olarak ne yapabiliriz. Mesela evlerimizin iç mekanlarında olduğu kadar dış mekanlarını olarak tabir ettiğimiz balkon ve teraslarda kullanabileceğimiz birbirinden farklı dekoratif yastıklar ya da kırlentleri kendimiz yapabiliriz.

Bunun için bize gerekli olan malzemeler arasında yeteri miktarda yün, pamuk ya da tercihinize göre elyaf kullanabiliriz. Kumaş seçimi olarak da tercihinize göre kadife, Hint ipeği, harem, muarre ve Osmanlı ipeği gibi kumaşları tercih edebiliriz.  Bu kumaşların ortak özellikleri bu alanda kullanıma uygun olması aynı zamanda düşük ya da ılık ısıda kolaylıkla yıkanabilir olmasıdır.

DEKORATİF YASTIK ÖRNEKLERİ VE GÖRSELLERİ

 

Evinize Hareket Katacak Dekoratif Yastıklar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık