DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Az Bütçe İle Evinizin Dekorasyonu Yenileyin !

11 ay önce
6 kez görüntülendi

Az Bütçe İle Evinizin Dekorasyonu Yenileyin !

Evinizin dizaynı oldukça düşük maliyetlerle yenileyebilirsiniz. Bunun için küçük çapta bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Araştırama  yaparken bazı noktaları göz önünde bulundursanız hem zaman yönünden hem de ekonomik yönden tasarruf etmiş olursunuz.

Bunun için öncelikle evinizin hangi noktasında ne gibi bir değişiklik yapmak istediğinize karar vererek işe başlayabilirsiniz.

Sonra evinize yeni almak istediğiniz herhangi bir mobilya ya da aksesuar almadan önce fiyat karşılaştırması yapmanızda ekonomik yönden fayda vardır.

Hem evinizin ambiyansı değiştirmek hem de farklı dizayn oluşturmak için evinizdeki bazı malzemelerden ve eşyalardan yararlanabilirsiniz.

Küçük bütçeler ile evinizin havasını değiştirecek birkaç öneride bulunalım.

Modern Aydınlatma Araçları Lambader

Ev dizaynında aydınlatma önemli bir ayrıntıdır. Modern bir çizgi oluşturmak yeni trendleri evinize yansıtmak için modern lambaderlerden yararlanabilirsiniz. Hem diğer aydınlatma araçların fiyatlarına göre daha uygun hem de görünüm açısından estetik. Bu ürünleri kolaylıkla yapı marketlerinde bulabilirsiniz.

Duvarlarınıza Duvar Stickerler ile Canlılık Katın !

Duvarların yenilemenin en uygun yollarından biri duvar stickerlerdir. Duvarlarınıza küçük aynı zamanda etkili bir dokunuş yapmak isterseniz duvar sticker yararlanabilirsiniz.

 

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık