DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinize Şıklık Katacak Harika Fikirler

6 ay önce
8 kez görüntülendi

Evinize Şıklık Katacak Harika Fikirler

Genel olarak yaşadığımız alanlar ruhumuzu ve tarzımızı yansıtan bizi anlatan evlerimizdir. Bu nedenle de pek çok yerde kendi fikirlerimizin olması da son derece önemlidir. Evinizde farklı bir hava katacak fikirler arasında yatak odasında yüksek bir yatak kullanmak odayı olduğundan daha geniş gösterir. Küçük bir eviniz var ise açık renkli duvar kâğıdı kullanarak evi daha geniş gösterebilirsiniz.

Dekorasyon Fikirleri

Dekorasyon Fikirleri

Evinize şıklık katacak fikirler arasında koridor alanlarını objelerle kullanmak farklı bir hava yaratabilir. Halıların da açık renk ve sade olması da evin büyük ve geniş görünmesine yardımcı olacaktır.

Evi Geniş Gösterecek Yaratıcı Fikirler

Genel olarak evlerin en çok kullanılan alanları salonlardır. Televizyon izlemek, sohbet edip çay içmek için salonları rahat ve konforlu döşemek gerekmektedir. Kanepe üzerine konulan yastıklar faril renkler de olursa çok daha geniş ve rahat bir görünüm olacaktır.

Eve Şıklık Katan Tasarımlar

Eve Şıklık Katan Tasarımlar

Aynı zaman da evi geniş gösterecek fikirler arasında ayna kullanımı da son derece yaratıcı bir fikirdir. Bütün ev için tek bir halı tasarımı uygulamak daha yaratıcı ve güzel bir fikirdir. Böylelikle evleriniz daha da büyük görünmektedir.

Evde Alternatif Yer Kullanımı

Evde Alternatif Yer Kullanımı

Evinizde Yapılabilecek Küçük Değişiklikler

Evinizde yatak odalarında bulunan rafların her tarafını doldurmamaya özen göstererek derli toplu bir görünüm olmasını sağlayabilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Fikirler

Ev Dekorasyonunda Fikirler

Evinizde yapılabilecek değişiklikler çok fazla masrafa gerek duymadan son derece konforlu bir ev yaratmak hiçte zor olmayacaktır.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık