DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinizi Daha Eğlenceli ve Keyifli Hale Getirin

8 ay önce
8 kez görüntülendi

Evinizi Daha Eğlenceli ve Keyifli Hale Getirin

Ev dizaynında değişiklik söz konusu olduğunda genelde kendimizi daha önce yaptığımız uygulamaların içinde buluruz. Sanırım bu durumdan sizde sıkıldınız ve daha değişik ev dizaynları arayışı içine girdiniz. Eğer bugünlerde bu durumdaysanız size süper bir haberimiz var.

Şuan kadar alışagelmiş görünümleri bir kenara bırakıp ev dekorasyonunuzu eğlenceli bir hale dönüştürecek önerileri sizlere paylaşacağız.

Labirent Güvenlik Kilidi

Evinizi eğlenceli ve keyifli hale getirmek için sokak kapısından başlayabilirsiniz. Evinizin güvenliği için kapısına labirent güvenlik kilidi taktırabilirsiniz.

Ping Pong Kapı

Bu kapılar eğlenceye açılıyor ! Görünümde bir kapıdan farksız görülen bu kapılar küçük bir dokunuşla ping pong masasına dönüyor. Bizce zekice tasarlanmış şahane bir fikir.

Bu Merdivenler Çok Eğlenceli

Eğer evinizin içinde merdiven var ise bir de küçük bir çocuğunuz var ise bu merdivenleri çocuklarınız için eğlenceli bir hale getirebilirsiniz Nasıl mı ? Merdivenin bir tarafına kaydırarak yaptırabilirsiniz. Yukarıdaki görselde olduğu gibi.

Akşam Yemeğinizi Böyle Bir Ortamda Yemeğe Ne Dersiniz

Biraz çocukluk günlerinize dönmek biraz da ev dizaynında farkınızı konuşturmaya hazır mısınız ? Ailenizle, sevdiklerinizle birlikte yemek yediğiniz masalara küçük bir dokunuş yaparak eğlenceli hale getirmeye hazır mısınız ? Salıncaklı yemek masası takımını dilerseniz mutfağınızda yer verebilirsiniz. Dilerseniz de yaz akşamlarında bahçe ve terasının keyfini çıkarmak için salıncaklı masayı bu alanlara yerleştirebilirsiniz.

Yemek Masası ve Bilardo Bir Arada

Şöyle yemekten sonra sevgili eşinizle ya da birkaç yakın arkadaşınızla biraz bilardo oynamaya ne dersiniz ? Tabi bilardo oynamak için dışarı çıkmanıza gerek yok. Yemek masasını istediğiniz anda güzel bir bilardo masasına çevirebilirsiniz.

Banyonuz İçin Bir Değişiklik Yapmaya Ne Dersiniz

Evimizi yenilerken daha değişik neler yapabiliriz diye birbirinden ilginç ev dekorasyon ürünlerine bakmaya devam ediyoruz.Şimdide banyoların görünümü değiştirecek aynı zamanda işimize yarayacak bir ürünü görmekteyiz. Sıvı sabunları, kimi zaman duş jeli ve şampuanları değişik kutuların içinde bırakıp ya duvara monte ederiz.Ya da dolap içine yerleştiririz.İşte bu alışkanlığımızı bozacak bir yenilik daha burun jel dispenseri. Şampuan,duş jeli ve sıvı sabunlarınızı buraya bırakabilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık