DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Değişime Duvarlarınızdan Başlayın !

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Değişime Duvarlarınızdan Başlayın !

Yaşam alanlarınızı güzelleştirmek, daha yaşanır bir hale getirmek için önce küçük değişimlerden başlamanızı öneririz. Bütçenizi fazla zorlamadan ama ince zevkinizi en iyi şekilde yansıtmak için değişime yaşam alanlarınızın duvarlarından başlayabilirsiniz.

Eğer evinizi değiştirmeye duvardan başlamaya karar verdiyseniz bu konuda sizlere ilham verecek birkaç öneride bulunmak isteriz.

Duvarlarınızı Renklendirin !

Bir evi ya da iş yerini küçük bütçeler ile yenilemenin en uygun yolu mekanların duvarlarını yeni bir renkle buluşturmaktır. Ortama yeni bir renk katacak aynı zamanda sizi üzerinizde pozitif bir enerji oluşturmaya yardımcı olacak en iyi rengi bulmak için yeni sezon iç cephe duvar boyası renk paletleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Kendi Duvarını Kendin Yarat !

Sıradışı bir değişim için biraz hayal gücünüzü biraz da sanatsal yeteneğinizi birleştirerek şahane bir duvara sahip olabilirsiniz. Mesela resim yapmayı seviyorsanız duvarlarınızı bir tuval gibi kullanarak yaratıcılığınızı duvara renklerin ahengi ile yansıtabilirsiniz.

Duvarların Vazgeçilmezi Kanvas Tablolar

Duvar dekorasyonunda her zaman popülerliğini koruyan uygulamalardan biri de tahmin ettiğiniz gibi tablolardır. Bu dönemlerde parçalı kanvas tablolar inanılmaz bir şekilde duvarların ambiyansını değiştiriyor.

 

Değişime Duvarlarınızdan Başlayın ! Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık