DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinizi Güzelleştirmek İçin Harika Fikirler

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Evinizi Güzelleştirmek İçin Harika Fikirler

Bütçenizi fazla zorlamadan evinizde yapacağınız birkaç küçük değişiklikle evinizi yenilemeniz mümkün. Evdeki bazı eşyaları elde geçirerek, bazı şeyleri kendiniz yaparak evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Bu konuda evinizi güzelleştirecek dekorasyon fikirlerimize göz atmanız yeterli olacaktır.

Evinize Güzellik Katacak Dekoratif Aynalar

Bir eve güzellik katan ayrıntılar arasında aynalar yer alır. Aynalar yeri geldi bulunduğu ortama derinlik katar, yeri geldi mi dekoratif bir unsur olarak bulduğu ortama güzellik katar. Kimi zaman bir boy aynası olarak yatak odasında ya da giyinme odasında yer alır. Kimi zaman antrenin duvarına asılarak ortama estetik katar.

Romantik Dokunuşlar İçin Mumlar

Yaşam alanlarınızın herhangi bir alanında romantik bir ambiyans oluşturmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey o ortama değişik renklerde mumlar yerleştirmek olacaktır. Mumları değişik şekillerde konumlayabilirsiniz. İsterseniz bir cam fanus içine mum yerleştirerek bir masanın üzerine yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz duvarlarınıza görsel bir estetik katmak için duvara asabilirsiniz.

Duvarlara Estetik Katan Tablolar

Yaşam alanlarınızın duvarlarına görsel bir estetik kazandırmanın en kolay yollarından biri duvar tablo asmaktır. Kimi zaman yağlı boya bir tablo asılır. Kimi zaman modern bir çizgi oluşturmak için kanvas tablolar asılır.

Aramalar:

  • ev güzelleştirme tekniği
Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık