DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinizi Lüks Gösterecek Dekorasyon Önerileri

7 ay önce
11 kez görüntülendi

Evinizi Lüks Gösterecek Dekorasyon Önerileri

Yaşam alanlarınızın dizaynı daha zengin göstermek için birkaç küçük değişim yapmanız yeterli olacaktır. Bu değişimi yaparken de öyle büyük bütçeler ayırmanıza da gerek yok. Birkaç küçük dekorasyon hilesi ile evinizi lüks bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Evinizi Lüks Gösterecek Dekorasyon Fikirleri

Renk Kontrastı

Evinizin herhangi bir odasında lüks bir görünüm elde etmek için renk kontrastına dikkat etmenizi öneririz. Yaşam alanlarınız için mobilya seçimi yaparken odanın rengi ile kontrast oluşturacak renkleri seçmelisiniz.

⇒ Eski Mobilyalarınızı Yenileyin

Evinizde bulunan eski mobilyaları elden geçirerek yeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Mesela eski bir dolabı ele alalım. Bu eski dolabı zımbalayıp bir güzel cilalayın. Dolabınıza yapacağınız bu küçük dokunuş dolabı yeni bir görünüme kavuşturarak bulduğu mekanda büyük bir fark yaratacaktır.

⇒ Tablolar

Hem duvarları bir tık daha ön plana çıkarmak hem de ortamda elegan bir görünüm elde etmek için tablolardan yararlanabilirsiniz. Zevkinizin doğrultusunda seçmiş olduğunuz büyük tabloları duvara asarak mekana farklı bir ambiyans katabilirsiniz.

⇒ Aydınlatma

Zevkle döşediğiniz evinizi en iyi şekilde gösterecek olan en büyük unsurlar arasında aydınlatma yer alır. Odanızın konseptine göre özel bir aydınlatma yapabilirsiniz.

⇒ Perdesiz Odalar

Şimdilerde yeni trend perdesiz pencereler ! Özellikle evin güzel bir manzarası varsa çoğu kişi perde kullanmayı tercih etmiyor.

⇒ Objeler ve Aksesuarlar

Öyle bir köşede sessiz ve sedasız duran büyüklerinizden kalma objeleri ve aksesuarları kullanma zamanı geldi ve geçiyor. Hem ortamda nostaljik bir ambiyans oluşturmak için hem de ortamı elit bir görünüme kavuşturmak için eski obje ve aksesuarları kullanmanızı öneririz.

⇒ Yastıklar ve Minderler

Hem renk uyumunu dikkate alarak hem de fazla aşırıya kaçmayarak yastık ve minderlere dekorasyonunuz da yer verebilirsiniz. Köşe takımlarınızın, koltuk takımlarınızın ve yataklarınızın üzerine yastık ve minderler bırakarak elit bir görünüm oluşturabilirsiniz.

⇒ Odanın Güzel Kokularını Evinize Taşıyın

Evinizin mis gibi kokmasını istiyorsanız aynı zamanda fresh bir görünüm elde etmek için taze çiçeklere yer vermelisiniz.Evde kendiniz için ayarladığınız kahve köşesine, banyonuza,yatak odanıza,salonunuza ya da evinizin herhangi bir yerine taze çiçekler yerleştirebilirsiniz.

Evinizi Lüks Gösterecek Dekorasyon Önerileri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık