DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Rengarenk Yaratıcı Dekorasyon Önerileri

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Rengarenk Yaratıcı Dekorasyon Önerileri

Merhaba sevgili arkadaşlar. Yaşam alanlarınızın dizaynında küçük değişiklikler yapmaya hazır mısınız ? Bugün küçük dokunuşlar yaparak evimizin ambiyansında değişiklikler yapıp yepyeni bir görünüme kavuşturacağız.

Üstelik bu yenilikleri yaparken öyle büyük bir bütçe ayırmamıza da gerek yok. Yapmamız gereken tek şey ortamdaki eşyaları elden geçirip yeni bir görünüme kavuşturmak olacaktır. Birazda yaratıcılığınızı ve el becerinizi konuşturmak olacaktır.

Peki nasıl bir değişim ve yenilikler yapabiliriz ? İşte size bu konuda ilham verecek son derece ucuz, evinize yeni renkler katacak olan dekoratif fikirlerimizden birkaçı.

Eski Kapıları Yeniden Değerlendirin.

Bir zamanlar kapı görevi gören eskiyen evinizin iç kapılarını elden geçirerek yeni amaçlar için kullanabilirsiniz. Eski kapılardan şık bir dekoratif bir raf olarak kullanabilirsiniz. Ya da yeni bir kitaplığa dönüştürebilirsiniz.

Sıradışı Duvar Kağıtları

Özel bir duvar kağıdı ile yaşam alanınıza elit bir görünüme kavuşturmaya ne dersiniz? Mesela kitap sayfalarından oluşan bir duvar kağıdı olsa nasıl olur ? Sevdiğiniz bir şair en güzel şiiri duvarınızda olsa. Ya da sevdiğiniz bir romandan küçük bir altını duvar kağıdı formantında olsa ve bu duvar kağıdı da evinizin duvarlarını süslese nasıl olur ?

Kilimler Tekrar Hayat Buluyor.

Büyüklerimiz iyi bilirler. Kilimin her bir ilmeğinde bambaşka anlar,duygular ve sırlar gizlidir. Her bir kilimin kendine göre bir yaşanmışlığı bir hikayesi vardır. Sizlerde evinizin dizaynına bir kilim ekleyerek nostaljik bir ambiyans oluşturabilirsiniz.

Şimdi sırada sizlere bu konuda ilham verecek olan evinizin dizaynı için sizlere yeni ufaklar açacak olan aynı zamanda yaratıcılığınıza yardımcı olacak olan görsellerimize göz atarak fikir sahibi olalım.

EVİNİZİ RENKLENDİRECEK DEKORASYON ÖNERİLERİ

 

Rengarenk Yaratıcı Dekorasyon Önerileri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık