DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Giriş Kapısı İçin Yaratıcı Kapı Süsü Fikirleri

11 ay önce
9 kez görüntülendi

Giriş Kapısı İçin Yaratıcı Kapı Süsü Fikirleri

Hangi mekana gidersek gidelim ilk önce karşılaştığım unsurlar arasında kapılar ver alır. Bu durum kendi evimiz ya da misafirliğe gittiğimiz evler içinde gereklidir. Bir yerin giriş kapısının görünümü o yerin dizaynı hakkında bizlere ilk ip uçlarını verir. Bu nedenle son dönemlerde dış kapı süslemeleri ön plana çıkmaya başladı.

Evinizin dizaynı hakkında ilk ip uçlarını veren unsurlar arasında yer alan kapılarınız için farklı bir süsleme yapmaya ne dersiniz. Bu konuda sizlere ilham vermek adına evinizin giriş kapısı için yaratıcı kapı süsleme fikirlerine göz atabilirsiniz.

İlk etap da kapı süslemesi deyince akla ilk gelen kapı çelenkleri oluyor. Aslında bu konu üzerinde biraz daha düşünürseniz ortaya inanılmaz muhteşem fikirler çıkabiliyor. Bunlardan birkaçı sizlerle paylaşalım.

Monogramlar ile Kapı Süsleme

Hem evinizin dış kapısı için hem de evinizin iç kapısı için monogram süslemelerinden yararlanabilirsiniz. Böyle bir süslemeyi dilerseniz kendinizde yapabilirsiniz. Evinizde bulunan bazı çeşitli malzemeleri değerlendirerek kendi baş harfinizi ya da sevdiğiniz kişinin baş harfini ekleyerek kendi kapı süsünü kendiniz yapabilirsiniz.

Kara Tahtalar Okullardan Evlere Transfer Oluyor !

Bir zamanlar sınıflarda yer alan kara tahta ve tebeşirler şimdiler ev dizaynın farklı alanlarında görmemiz mümkün. Evinizin çizgisinde nostaljik bir ambiyans oluşturmak isterseniz kara tahtaları süsleyerek kapınıza asabilirsiniz.

 

Giriş Kapısı İçin Yaratıcı Kapı Süsü Fikirleri Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık