DOLAR: 3.86 TL
EURO: 4.48 TL

Duvar Dekorasyonunda Yeni Trendler

11 ay önce
7 kez görüntülendi

Duvar Dekorasyonunda Yeni Trendler

Evinizin ya da iş yeriniz duvarlarını dizayn ederken mümkün oldukça az aynı zamanda görsel estetiği ön planda olan uygulamalara yer vermenizi öneririz. Bir taraftan yaşam alanlarınızı ambiyansını değiştirmek bir taraftan da duvarlarınızı yeni bir görsel estetiğe kavuşturmak için yeni fikir arayışları içindeyseniz şuan için doğru yerde olduğunuzu söyleyebiliriz.

Evinizin havasını değiştirecek duvar dekorasyon fikirlerine göz atarak duvarlarınızı yeni bir görünüme kolaylıkla kavuşturabilirsiniz.

Duvar ve Tavanlar Aynı Renk

Bulduğunuz odaya yumuşak bir derinlik kazandırmak için duvar ve tavanları aynı renkte boyayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken küçük ayrıntı ise renkler arasındaki geçiştir. Bu geçişi iyi ayarlarsanız hem odanıza derinlik kazandırmış olursunuz hem de ortamda görsel bir bütünlük elde etmiş olursunuz.

Eski Çerçeveleri İddialı Renklerle Buluşturun

Uzun süredir duvarda asılı olan neredeyse rengi solmuş ve cansız bir görünümde olan çerçeveleri elden geçirebilirsiniz. Cesur aynı zamanda iddialı renkler boyayarak yeni bir görünüme kavuşturup duvarlarınıza asın. Bir anda ortamın yeni bir estetiğe kavuştuğunu göreceksiniz.

Duvar Dekorasyonunda Yeni Trendler Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık