DOLAR: 3.87 TL
EURO: 4.51 TL

Evinizin Havasını Değiştirecek Şahane Dekoratif Raflar

1 yıl önce
7 kez görüntülendi

Evinizin Havasını Değiştirecek Şahane Dekoratif Raflar

Genelde alışveriş merkezlerinde, mağazalarda görmeye alışkın olduğumuz raflar şimdilerde yaşam alanımızın bir parçası haline gelmeye başladı. Özellikle dekoratif duvar raflarını değişik fortmanlarda evimizin dizaynında yer almaya başladı. Bir taraftan yaşam alanlarımızın ambiyansını değiştirirken bir taraftan da duvarlarımızı yeni bir görünüme kavuşturduğunu görmekteyiz.

Bir zamanlar sadece çalışma odalarımızda yer alan raflarda kitaplarımız, dergilerimiz ve mesleğimizle ilgi belgeler yer alır.Şimdi ise evimizin her odasında farklı formantlarda dizayn edilmiş daha modern bir görünüme sahip dekoratif rafları duvarlarımızda görmekteyiz. Bulunduğu ortamın dizaynına göre farklı öğeler, objeler ve aksesuarlar bu alanlarda yer alarak odanın ambiyansını değiştirmeye yardımcı oluyor.

Mesele evlerimizin antrelerini ele alalım. Bu alana yerleştirdiğimiz rafları farklı amaçlarla kullanabiliyoruz. Yeri geldiğinde anahtarlarımızı bırakıyoruz. Yeri geldiğinde dekorasyonun ambiyansını değiştirecek olan objeler yerleştirerek bu alanların enerjisini artırıyoruz.

en güzel dekoratif raf görselleri

Diyelim ki küçük ya da dar bir oturma odası alanına sahipsiniz. Hem oturma odanızı daha kullanışlı hale getirmek hem de duvarlarınızı dekorasyonunuzun bir parçası haline getirmek istiyorsunuz. Aynı zamanda mümkün oldukça da bütçenizi zorlamayacak bir uygulama yapmak istiyorsunuz. Bu noktada hemen devreye işinizi kolaylaştıracak aynı zamanda bütçenize de uygun olacak dekoratif raflar giriyor.

Oturma odanızın konseptine hitap edecek renkleriyle ahenk oluşturacak objeler ve biblolar yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda cep telefonunuzu, tv ve uydu kumandalarınızı bu alanlara bırakabilirsiniz.

dekoratif duvar raf örnekleri

Salonunuzun konseptini biraz daha zengin ve elegan bir görünüme kavuşturmaya ne dersiniz ? Şuan aklınızda birkaç fikri oluştuğunu düşünüyoruz. Fikirlerinize bir fikirde biz ekleyelim. Bu alanlara yemek davetlerinizde kullanmak üzere bardaklarınızı yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda içeceklerinizi buralara bırakabilirsiniz. Hem görsel bir estetik elde etmiş olursunuz. Hem de yemek davetlerinizde servis sırasında sizlere kolaylık sağlamış olur.

Gelelim sevgili hanımlarımızın en çok vakit geçirdiği alanlardan biri olan mutfaklara. Hanımlar mutfaklarda çalışırken oldukça pratik ve çabuk olmak isterler. Yemek hazırlayacakları sırada aradıkları malzemeleri ellerini attıkları gibi bulmak isterler. Bu yüzden de mümkün oldukça kullanışlı bir çalışma alanı oluşturmaya çalışırlar. Aynı zamanda mutfağın görselliğini de ön plana çıkartacak uygulamalara da yer verirler.

 dekoratif duvar raf resimleri

 

Evinizin Havasını Değiştirecek Şahane Dekoratif Raflar Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


Yukarı Çık